تاریخ انتشار : دوشنبه 10 خرداد 1395 - ساعت : 20:15

کد مطلب: 3658 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا خبر داد :

خاکبرداری و تعریض راه دسترسی قلعه سر در کمربندی نکا

مازندشورا: رئیس اداره راه و شهرسازي شهرستان نکا از خاکبرداری و تعریض راه دسترسی قلعه سر در كمربندي نكا خبر داد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس احمدعلی آبادی ضمن اعلام اين خبر افزود: يكي از اهداف راه و شهرسازي استان ايمن سازي محورها جهت تامين سلامت كاربران جاده اي مي باشد.

وي ضمن اعلام اين مطلب كه حفظ و نگهداري از راهها در كنار ايمن سازي جز وظايف ذاتي مجموعه راه و شهرسازي است تصريح نمود : مسئله ايمني در حمل و نقل جاده اي همواره از اهميت خاصي برخوردار بوده لذا آمار تصادفات و ميزان خسارتهاي وارده اين موضوع را تاييد مي نمايد

مهندس آبادي اظهار داشت : از اين رو اين اداره در خصوص ايمن سازي محورهاي تحت پوشش اقدام به خاکبرداری و تعریض راه دسترسی محور قلعه سر در كمربندي نکا بطول 450 متر با اعتباري بالغ بر 1400 ميليون ريال نمود.

وي ادامه داد: علاوه بر اين اداره اقدامات ايمن سازي از قبیل نصب تابلوهای اخطاری و انتظامی – نصب نیوجرسی به تعداد 32 عدد،نصب و اصلاح چراغ چشمک زن و اجراي خط کشی در محدوده ياد شده را در دستور كار دارد.

رئيس اداره راه و شهرسازي نكا خاطر نشان ساخت : اين اداره با در اختيار داشتن 581 كيلومتر راه اصلي ، فرعي و روستايي و همچنين اجراي بيش از ده ها پروژه راهسازي و راهداري در سطح اين شهرستان از جمله ادارات مهم مجموعه راه و شهرسازي مازندران است.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #اداره #شهرسازي #اعلام #مهندس #مجموعه #اجراي #مازندران #دسترسی #شهرستان #خاکبرداری #تعریض #استان

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : خاکبرداری و تعریض راه دسترسی قلعه سر در کمربندی نکا

*

*


X https://sport45.site/