مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 366 -تاریخ انتشار : سه شنبه 30 دی 1393 -ساعت : 23:01

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ظرفیت سازمان شهرداری‌های مازندران برای توسعه استان بکارگیری شود

استاندار مازندران:

ظرفیت سازمان شهرداری‌های مازندران برای توسعه استان بکارگیری شود

مازند شورا: استاندار مازندران با تاکید بر ارتقای شاخص‌های توسعه‌ای استان گفت: ظرفیت سازمان شهرداری‌های مازندران برای توسعه استان بکارگیری شود.

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، در جلسه مشترکی با حضور استاندار مازندران و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرای، راه‌های توسعه فعالیت‌های اقتصادی در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ربیع فلاح، استاندار مازندران با اشاره به ضرورت هماهنگی برای استفاده درست و منطقی از ظرفیت‌های استان، گفت: سازمان همیاری شهرداری‌های استان یکی از مراکزی بوده که می‌تواند به عنوان یک سازمان اقتصادی با توجه به وضعیت اقتصادی جامعه و بازار کار فعالیت‌های خوبی را تدوین و اجرا کند.

وی افزود: این سازمان می‌تواند از تمامی ظرفیت‌های خود برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی، تجاری و بازرگانی استفاده کند.

استاندار مازندران افزود: ما انتظار داریم تا بنیه مالی سازمان همیاری شهرداری‌ها تقویت شود و دستگاه‌های اجرایی دیگر می‌توانند از این فرصت و ظرفیت برای تحقق فعالیت‌های اقتصادی بهره ببرند.

وی با اشاره به ایجاد شرایط مناسب برای سرمایه‌گذاری در استان، گفت: امنیت سرمایه گذاران را فراهم کرده و از آنان حمایت می‌کنیم.

استاندار مازندران، خواستار هم افزایی همه دستگاه‌های اجرایی برای پیشبرد فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری در استان شد و گفت: سازمان همیاری همسو با توسعه استان حرکت کند و فعالیت‌های آن باید توسعه یابد.

در این جلسه مقرر شد به منظور همکاری بیشتر دستگاه‌های اجرایی برای توسعه فعالیت‌های اقتصادی، تفاهم نامه‌هایی امضا و اجرایی شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سازمان شهرداری‌های م - ربیع فلاح - -

نظر شما در مورد : ظرفیت سازمان شهرداری‌های مازندران برای توسعه استان بکارگیری شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها