مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 36690 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 10 آبان 1396 -ساعت : 19:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معرفی مدیر جدید شرکت مترو تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: علی امام به عنوان مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه معرفی شد.

مازندشورا:مدیرعامل جدید شرکت قطار شهری در مراسم معارفه خود که با حضور پورسید آقایی معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برگزار شد اظهار کرد: باید برنامه ریزی در اجرای پروژه های مترو به گونه ای باشد که سه عنصر سرعت، صحت و دقت سر لوحه امور قرار گیرد.
علی امام تصریح کرد: خوشبختانه در سال های اخیر صنعت مترو اعم از عمرانی و تجهیزات بر مبنای توان مهندسان داخلی به پیشرفت های خوبی رسیده و در میدان رقابت های بین المللی که بین کشورهای مطرح در این صنعت وجود دارد؛ حرف های زیادی برای گفتن دارد.
وی با بیان اینکه رسیدن به نقطه اوج توسعه صنعت مترو در گرو اعتماد به مهندسان داخلی و توجه مدیران شهری به اهمیت مترو به عنوان حمل و نقل عمومی پاک، ایمن و در دسترس بوده خاطرنشان کرد: قطعا همدلی و همراهی مهندسان، مشاوران، مجریان و پیمانکاران این صنعت در دوره جدید نیز می تواند باعث شکوفایی مترو در بعد داخلی و بین المللی شود.
مدیرعامل جدید شرکت مترو تهران با اشاره به اولویت بندی پروژه های توسعه مترو در پایتخت بیان کرد: باید برنامه ریزی دراجرای پروژه های مترو به گونه ای باشد که سه عنصر سرعت، صحت و دقت سر لوحه امور قرار گیرد.
وی تاکید کرد: یکی از برنامه های ما در اجرای وظایف شرکت مترو استفاده از نیروهای باسابقه در این حوزه است و امیدواریم که تمامی تلاش هایی که در توسعه مترو انجام می شود؛ در جهت خدمت رسانی بیشتر به شهروندان باشد.
علی امام 47 ساله؛ مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته عمران از دانشکده فنی دانشگاه تهران اخذ کرد.
وی از مدیران شهرداری تهران در معاونت فنی و عمران بوده که عمده فعالیت های وی در زمینه های تونل سازی، راهسازی و سدسازی ثبت شده است.
علی امام از سال 1388 رسما به شهرداری آمد و بیشتر دوران خدمت خود در این نهاد را در معاونت فنی و عمرانی، به عنوان قائم مقام معاونت (3سال) و مدیرعامل سازمان مهندسی و عمران شهر تهران (5 سال و 5 ماه) سپری کرد.
در دوران مدیریت وی بر سازمان مهندسی و عمران شهر تهران 4 تونل امیرکبیر، نیایش، شهدای غزه و شهید ضربعلی زاده به بهره برداری رسیده و فاز نخست تونل 2 طبقه آرش – اسفندیار نیز به مرحله تکمیل رسیده است.
همچنین پروژه هایی همچون پل های تقاطع بزرگراه های شیخ فضل ا... نوری و محمدعلی جناح، پل های ارتباطی بزرگراه شهید باکری به آزاد راه تهران-کرج، پل های کاروانسرا سنگی 1و 2 ، دریاچه شهدای خلیج فارس به همراه تصفیه خانه آن، بزرگراه طبقاتی صدر، بزرگراه امام علی (ع)، بزرگراه شهید همدانی(ادامه غربی بزرگراه حکیم)، بزرگراه های شهید خرازی و شهید زین الدین احداث و بزرگراه یادگار امام(ره)، بزرگراه شهید باقری و بزرگراه آزادگان تکمیل شدند.
ضمن اینکه بهسازی سطح پیرامونی برج آزادی نیز در همین دوره محقق شد.
پیش از این هابیل درویش مدیر عامل شرکت مترو تهران و حومه بود. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بزرگراه - تهران - پروژه - عمران - رسیده - توسعه - معاونت - داخلی - مدیرعامل - مهندسان - برنامه - شهدای - دوران - مهندسی - تکمیل - اینکه - عمرانی - اجرای - المللی - عنوان - بیشتر - کارشناسی -

نظر شما در مورد : معرفی مدیر جدید شرکت مترو تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*