مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3691 -تاریخ انتشار : دوشنبه 10 اسفند 1394 -ساعت : 12:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام قدردانی نائب رئیس دوم نظام مهندسی تهران از مردم برای حضور در انتخابات مجلس

مازندشورا: با مشخص شدن نتایج دهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی، محمود مقدم، نائب رئیس دوم سازمان نظام مهندسی استان تهران، که جز نامزدهای راه نیافته به مجلس در این رقابت بود با نگارش پیامی ازاعتماد جامعه رای دهنده به خود قدردانی کرد.

مازندشورا:مقدم در پیام خود از تمامی مردم، همشهری ها، اقوام و آشنایان، به خصوصجامعه بزرگ آذری ها، همکاران وزارت نیرو و موسسات و شرکت های مرتبط، جامعه مهندسان،سازمان نظام مهندسی، که به این کاندید اعتماد کردند، تشکر کرد.

در ادامه متن پیام نائب رئیس دوم سازمان نظام مهندسی استان تهران رابخوانید:

به نام خدا

میزان رای ملت است. امام خمینی (ره)

مردم عزیز تهران، ری، اسلامشهر، شمیرانات و پردیس

دوستان، آشنایان و همکاران

درود بر شما

خداوند را شاکرم که مورد اعتماد جمع کثیری از شما عزیزان قرار گرفتم وبا ابراز اعتمادی که به برادر خدمتگزار کوچک خود داشتید، او را مرهون منت خود ساختید.

برنده واقعی انتخابات شما هستید؛ شما مردمی که به رغم همه کاستی ها و مشکلاتو انتظارات به حقی که دارید، بهترین طریق اعلام و اعمال نظر را صندوق رای دانستید.میدانید که اهل شعار نبوده و نیستم و این سخنان را صمیمانه و از روی اعتقاد عرض میکنم. از تمامی مردم، همشهری ها، اقوام و آشنایان، به خصوص جامعه بزرگ آذری ها، همکارانوزارت نیرو و موسسات و شرکت های مرتبط، جامعه مهندسان، سازمان نظام مهندسی، همه و همهکه به من اعتماد نمودند، سپاسگزارم. همچنین وظیفه خود میدانم از ائتلاف بزرگ صدای ملتو شخص آقای دکتر علی مطهری و نیز همه گروه ها و تشکل هایی که از اینجانب حمایت نمودند،از جمله جامعه اسلامی دانشگاهیان، مجمع متخصصین ایران و جامعه اصناف، صمیمانه تشکرنمایم.

حضورم در انتخابات، نه از سر تفنن، که از سر درد و احساس وظیفه بود و حالکه دیگران مورد وثوق عده بیشتری از مردم قرار گرفتند، برای تک تک منتخبین عزیز، آرزویموفقیت دارم و امیدوارم قدردان این اعتماد باشند.

یاد آن نادره ی دوران که همواره میزان بودن رای ملت را در گفتار و کردارپاس داشت و یاد همه پویندگان ره آن مهر همیشه تابان، گرامی باد.

یا حق

عزّت مستدام

محمود مقدم

نهم اسفند 94


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جامعه - مهندسی - اعتماد - تهران - انتخابات - آشنایان - میزان - صمیمانه - وظیفه - نمودند - مهندسان - موسسات - تمامی - همشهری - اقوام - همکاران - مرتبط -

نظر شما در مورد : پیام قدردانی نائب رئیس دوم نظام مهندسی تهران از مردم برای حضور در انتخابات مجلس

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها