مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3692 -تاریخ انتشار : دوشنبه 17 خرداد 1395 -ساعت : 21:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي صورت پذيرفت :

بازديد مديركل راه و شهرسازي مازندران از راههاي ارتباطي غرب استان

مازندشورا: مديركل راه و شهرسازي استان مازندران به منظور بررسي از وضعيت محورهاي ارتباطي غرب استان �علي الخصوص شهرستان رامسر به اين شهرستان سفر و از وضعيت پروژه هاي در دست اجرا و محورهاي ارتباطي اطلاع حاصل نمود.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره ‌کل راه و شهرسازی مازندران، مهندس حيدر نوروزي در این بازدید با اشاره به اینکه ارتقاء و تعریض در محورهای مازندران نگاه ملی را می‌طلبد، اظهار کرد: محورهای ارتباطی این استان جزو شاهرگ‌های حیاتی برای رشد و توسعه استان بوده و باید همه با نگاه ملی و ویژه به این مهم در جهت ایجاد یک راه ایمن و استاندارد در این استان از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم بالای گردشگر و مسافر به استان در ایام تعطیلات و اقامت این افراد در شهرهای ساحلی غرب استان از جمله رامسر ، نوشهر، چالوس و ... می‌طلبد تا راه‌های ارتباطی غرب استان همواره ایمن و مناسب باشد.

وي با اشاره به اینکه افزایش ارتقاء ایمنی راه‌های غرب مازندران پرشتاب پیش می‌رود، گفت: غرب استان به دلیل شرایط جغرافیایی و جاذبه‌های فراوان گردشگری همواره پذیرای مسافران بی‌شماری است که به این منطقه رفت و آمد کرده و از مواهب طبیعی آن استفاده می‌کنند.

وی با تاکید بر لزوم توسعه زیرساخت‌های مازندران به‌منظور استفاده مطلوب از مواهب طبیعی و خدادادی، اظهار کرد: توسعه زیرساخت‌های این استان به‌ویژه جاده‌ها، در دستور کار دولت قرار دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی مازندران درباره دیگر اقدامات ایمن‌سازی در محورهای غرب استان، خاطرنشان کرد: اجراي روكش آسفالت ، اجرای خط‌ کشی سراسری، نصب نيوجرسي و انواع علائم، ترمیم و احداث دیوارهای ضامن، احداث گارد بلوک و مرمت ابنیه‌های فنی محورهای غرب استان و محور ارتباطی کندوان از جمله اقدامات وسیع این اداره کل در بخش ایمن‌سازی محورها بوده که به اجرا در آمده است. 

گفتني است محورهاي ارتباطي جنت رودبار ، جواهر ده و همچنين پروژه هاي مسكن مهر رامسر از جمله مكان هايي بود كه مورد بازديد مديركل قرار گرفت.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - مازندران - محورهای - توسعه - ارتباطي - ارتباطی - همواره - راه‌های - مواهب - زیرساخت‌های - ایمن‌سازی - احداث - اقدامات - رامسر - استفاده - طبیعی - می‌طلبد - اداره - مديركل - بازديد - شهرسازی - اشاره - محورهاي - ارتقاء - اینکه - اظهار -

مطالب مرتبط با : بازديد مديركل راه و شهرسازي مازندران از راههاي ارتباطي غرب استان
نظر شما در مورد : بازديد مديركل راه و شهرسازي مازندران از راههاي ارتباطي غرب استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها