تاریخ انتشار : دوشنبه 17 خرداد 1395 - ساعت : 21:52

کد مطلب: 3693 چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدير راهداري راه و شهرسازی مازندران خبر داد :

آغاز عملیات اجراي روکش آسفالت در محور کندوان

مازندشورا: مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازی استان مازندان از شروع عملیات روکش آسفالت سراسري محور ارتباطی کندوان به طول 78 كيلومتر با اعتباری بالغ بر 15میلیارد تومان خبر داد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران ، مهندس عباسعلي نجفي با اعلام این خبر گفت : راه تاریخی کندوان با قدمت بیش از 70 سال تنها راه ارتباطی زمینی غرب استان بوده و در تمام فصل ها و روزهای سال به ویژه مناسبت ها و تعطیلات برای جابه جایی بار و به ویژه مسافر با وسعتی بسیار گسترده مورد استفاده بهره برداران سامانه حمل و نقل جاده ای قرار می گیرد.  

وی تصریح نمود : بدون شک توجه به بهسازی و بازسازی گذرگاه دیرپای کندوان که در زیربخش های متعدد صنعت حمل و نقل جاده ای تاثیرگذار است، نتایجی همچون توسعه گردشگری و اقتصاد محلی و افزایش نشاط اجتماعی خواهد داشت.  

مهندس نجفي ابراز امیدواری کرد: در پی رویکرد اخیر دانش بنیان و برنامه محور در وزارت راه و شهرسازی شاهد توجه بیشتر به توسعه و تعریض و بهبود سرویس دهی محور کندوان باشیم.  

مدير راهداري راه و شهرسازی مازندران عنوان نمود : از این رو این اداره کل در راستای برنامه ها و اهداف خود در زمینه حفظ و نگهداری رویه راههای تحت پوشش خود اقدامات گسترده ای را در دستور کار خود داشته که از جمله آنها می توان به عملیات روکش آسفالت سراسري محور کندوان با مواد افزودني نانو ( براي اولين بار در سطح محورهاي مازندران ) اشاره نمود.  

وي اظهار داشت : با اجراي اين شيوه و بكار گيري مصالح مذكور ، رويه آسفالتي محور علاوه بر طول عمر مفيد تر در مقابل يخ زدگي و نفوذ پذيري آب و آسيب هاي جدي بسيار مقاوم تر است.

گفتنی است محور ارتباطی کندوان یکی از سه محور ارتباطی مازندران بوده که این استان را به پایتخت کشور متصل می کند. 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #کندوان #مازندران #شهرسازی #استان #ارتباطی #توسعه #برنامه #مهندس #گسترده #اداره #عملیات #اجراي #آسفالت #راهداري

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : آغاز عملیات اجراي روکش آسفالت در محور کندوان

*

*


X https://sport45.site/