تاریخ انتشار : سه شنبه 18 خرداد 1395 - ساعت : 22:32

کد مطلب: 3694 چاپ به اشتراگ گذاشتن

بازديد مدیر کل راه و شهرسازي مازندران از عملیات احداث محور گلوگاه _ دامغان

مازندشورا: مدیر کل راه و شهرسازی استان مازندران به منظور بررسی از وضعیت پروژه احداث محور گلوگاه _ دامغان از این محور بازدید و از نزدیک از روند اجرایی آن اطلاع حاصل نمود .

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حیدر نوروزی در این بازدید عنوان نمود : این اداره کل علاوه بر حفظ و نگهداری از راههای تحت پوشش ، اقدامات گسترده ای را در جهت احداث و ارتقاء راههای ارتباطی مازندران در دست اجرا دارد.

وی به عمليات محور گلوگاه _ دامغان اشاره و عنوان كرد: محور مذكور به طول 75 کیلومتر بوده که عملیات اجرایی احداث 11 کیلومتر آن در دست اجرا است که از این مقدار 2 کیلومتر نيز آسفالت شده است .

وي در خصوص عمليات راهسازي در مازندران اظهار داشت : پيش بيني مي شود با برنامه ريزي از قبل تعيين شده در سال جاري عمليات اجرايي ساخت 50 كيلومتر ديگر نيز اجرايي شود. 

مديركل راه و شهرسازي مازندران خاطر نشان ساخت : راههاي اصلي دوآب _ خطيركوه ، اسلام آباد _ گهرباران ، نوشهر _ كجور ، گلوگاه _ دامغان _ نيالا ، تنكابن _ قزوين _ الموت و ... از جمله محورهايي هستند كه در دست احداث مي باشند.

مهندس نوروزي اضافه نمود: لذا با عنايت به موارد ياد شده و جايگاه خاص محورهاي ارتباطي استان لازم است تا ضمن توجه ويژه به اين محورها ، در زمينه اختصاص اعتبار با نگاه ملي سهم بيشتري براي سرعت بخشيدن به فعاليتهاي راهسازي لحاظ شود.

گفتني است مهندس نوروزی در این بازدید از ساختمان راهدارخانه "نیالا" در سطح این محور بازدید و دستوراتی در جهت مرمت و بهسازی آن ابلاغ نمود.

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران

برچسب ها : #مازندران #احداث #بازدید #عمليات #کیلومتر #شهرسازي #مهندس #دامغان #گلوگاه #عملیات #راهسازي #اجرايي #عنوان #اداره #نوروزی #استان #راههای

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : بازديد مدیر کل راه و شهرسازي مازندران از عملیات احداث محور گلوگاه _ دامغان

*

*


X https://sport45.site/