مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3701 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 12 اسفند 1394 -ساعت : 08:37

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رییس سازمان نظام مهندسی هرمزگان:

اجرای دقیق ساخت و سازها از نگاه مهندسی می‌گذرد

مازندشورا: رییس سازمان نظام مهندسی هرمزگان گفت: پیشرفت جامعه، سازندگی و اجرای دقیق ساخت و سازها از نگاه مهندسی می گذرد و مهندسان با تقویت روحیه خودباوری و با علم افزایی زمینه پیشرفت و رضایت مردم در جامعه را فراهم می آورند.

مازندشورا:دکتر ابراهیم عمید افزود: روز مهندس در زاد روز تولد فخر علم خواجهنصیر الدین طوسی است که جایگاه ارزشمند این دانشمند در عرصه های مختلف سبب شکوفاییکشورمان شده است.

وی با اشاره به نقش بسزای نظام مهندسی در توسعه و پیشرفت کشورعنوان کرد، سازندگی و اجرای دقیق ساخت و جلوگیری از اتلاف منابع از وظایف اساسی مهندساندر جامعه امروزی است که با بروز آوری دانش عمومی باید با روش های مناسب علمیو اصولی ساخت بتوانند کیفیت اجرای پروژه های عمرانی را ارتقاء بخشند.

وی تصریح کرد، بناها و سازه ها از ابتدا تاکنون نماد تاریخ تمدن وشرایط اقتصادی و امنیتی گذشتگان بوده اند.

عمید خاطر نشان کرد، مهندس ایرانی باید به پرچم توسعه در کشورهای جهانتبدیل شود و این مهم توجه به چشم انداز و برنامه های هدفمند را می طلبد.

وی با تاکید بر اینکه قانون محوری در امور عمرانی و تخصصی بایدجایگزین کارفرما محوری شود، افزود: این مهم زمانی حاصل می شود که خودمان را ازدرون اصلاح کرده و توجه به مهندسان به عنوان مهمترین اصلاح درونی به شمار می رود.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - اجرای - محوری - اصلاح - عمرانی - مهندس - افزود - توسعه -

نظر شما در مورد : اجرای دقیق ساخت و سازها از نگاه مهندسی می‌گذرد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها