کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است

تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آبان 1396 - ساعت : 07:49

کد مطلب: 37039 چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس اداره املاک و بانک زمین راه و شهرسازی جنوب استان کرمان:

کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است

مازندشورا: رئیس اداره املاک و بانک زمین اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در جلسه شورای اداری گفت: به استناد ماده۱۲ قانون زمین شهری تشخیص عمران و احیا و تعیین زمین دایر و تمییز بایر از موات به عهده کمیسیون ماده ۱۲ است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، اسلام گیلانی رئیس اداره املاک و بانک زمین اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در جلسه شورای اداری گفت: به استناد ماده ۱۲ قانون زمین شهری تشخیص عمران و احیا و تعیین زمین دایر و تمییز بایر از موات را به عهده کمیسیون ماده ۱۲ است که اعضا آن با حکم مقام عالی وزارت راه و شهرسازی منصوب می‌گردند.

گیلانی در این زمینه گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۱۰ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ در پاسخ به استعلامات ادارات دولتی برگزار شده است که اعضای این کمیسیون ضمن بازدید از محل و بررسی عکس‌های هوایی سنوات قبل به استعلامات ادارات دولتی در خصوص نوعیت زمین پاسخ داده‌اند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی

برچسب ها : #شهرسازی #اداره #کمیسیون #کرمان #استان #گیلانی #استعلامات #ادارات #وزارت #دولتی #عمران #املاک #تشخیص #تعیین #نوعیت

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است

*

*