مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37039 -تاریخ انتشار : یکشنبه 14 آبان 1396 -ساعت : 07:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است

رئیس اداره املاک و بانک زمین راه و شهرسازی جنوب استان کرمان:

کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است

مازندشورا: رئیس اداره املاک و بانک زمین اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در جلسه شورای اداری گفت: به استناد ماده۱۲ قانون زمین شهری تشخیص عمران و احیا و تعیین زمین دایر و تمییز بایر از موات به عهده کمیسیون ماده ۱۲ است.

مازندشورا:به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان، اسلام گیلانی رئیس اداره املاک و بانک زمین اداره کل راه و شهرسازی جنوب استان کرمان در جلسه شورای اداری گفت: به استناد ماده ۱۲ قانون زمین شهری تشخیص عمران و احیا و تعیین زمین دایر و تمییز بایر از موات را به عهده کمیسیون ماده ۱۲ است که اعضا آن با حکم مقام عالی وزارت راه و شهرسازی منصوب می‌گردند.

گیلانی در این زمینه گفت: از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۱۰ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ در پاسخ به استعلامات ادارات دولتی برگزار شده است که اعضای این کمیسیون ضمن بازدید از محل و بررسی عکس‌های هوایی سنوات قبل به استعلامات ادارات دولتی در خصوص نوعیت زمین پاسخ داده‌اند.


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرسازی - اداره - کمیسیون - کرمان - استان - گیلانی - استعلامات - ادارات - وزارت - دولتی - عمران - املاک - تشخیص - تعیین - نوعیت -

مطالب مرتبط با : کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است
نظر شما در مورد : کمیسیون ماده ۱۲ تنها مرجع تشخیص عمران، احیا، تعیین نوعیت زمین است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها