مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3707 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 13 اسفند 1394 -ساعت : 10:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان اصفهان:

جلب اعتماد مردم در ساخت‌ و ساز بسیار سخت است

مازندشورا: رئیس سازمان نظام‌مهندسی استان اصفهان گفت: در بحث ساخت‌وساز جلب اعتماد مردم کاری پیچیده و بسیار سخت است که امیدواریم ضمن شناخت جایگاه خود، این موضوع نیز حل شود.

مازندشورا:علی پزشکی پیش ازظهر امروز در همایش ملی روز مهندس ضمن تبریک این روز و با بیان اینکه رشد و توسعهکشور را مدیون فعالیت‌های مهندسی هستیم اظهار داشت: کشوری را توسعه‌یافته تلقی می‌شودکه حقوق شهروندی مردم در امر مسکن و تولیدات رعایت شود.

رئیس سازمان نظام‌مهندسیاستان اصفهان افزود: چالش بزرگ کشور درزمینهٔ محل سکونت، ایجاد محیطی امن، بهداشتیو با رعایت مسائل زیست‌محیطی است و چالش دوم نیز در زمینهٔ مسائل حمل‌ و نقل استکه حل این مسائل به دست مهندسان ممکن است.

وی ادامه داد: بسیاری از تصمیم‌گیری‌های ما در ارتباطبا حکومت در ارتباط با جامعه مدنی و بخش خصوصی است و در نهایت مهندسان پاسخگوی اینفرایند هستند.

پزشکی بیان کرد: اگر بتوانیم به این چالش‌ها پاسخدهیم، اعتماد جامعه را که بالاترین سرمایه است به دست آورده‌ایم.

رئیس سازمان نظام‌مهندسیسازمان استان اصفهان اظهار داشت: اگر اعتماد جامعه کم نشود در آینده موفق خواهیمبود و جایگاه خود را در سطح جامعه خواهیم شناخت؛ در بحث ساخت‌وساز جلب اعتماد مردمکاری پیچیده و بسیار سخت است که امیدواریم ضمن شناخت جایگاه خود، این موضوع نیز حلشود.

پزشکی در پایان خاطرنشان کرد: باید سعی کنیم درعمر حرفه‌ای خود بالاترین سرمایه، که همان جلب اعتماد جامعه و مردم است به دست بیاوریم.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جامعه - اعتماد - مسائل - پزشکی - اصفهان - بالاترین - جایگاه - سرمایه - رعایت - بسیار - اظهار - استان - مهندسان -

نظر شما در مورد : جلب اعتماد مردم در ساخت‌ و ساز بسیار سخت است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها