مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3719 -تاریخ انتشار : دوشنبه 24 اسفند 1394 -ساعت : 15:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

به منظور خدمات رسانی به مهندسان انجام شد:

ارائه تسهیلات مالی صندوق کارآفرینی امید به مهندسان استان گلستان

مازندشورا: مدیر صندوق کارآفرینی امید گلستان با رییس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان دیدار و گفتگو کرد.

مازندشورا:به گزارش صما بهنقل از روابط عمومی سازمان نظام مهندسی استان گلستان، در نشست مشترک که با حضور رییس هیات مدیره ومدیر عامل شرکت تعاونی حامیان استراباد و نایب رییس اول سازمان برگزار شد؛ در موردراهکارهای مشترک همکاری بحث و تبادل نظر شد. رییس نظام مهندسی ساختمان گلستان دراین دیدار با ارائه گزارشی از وضعیت این سازمان در استان گفت: نظام مهندسی ساختمانبیش از 8 هزار نفر عضو دارد که در 7 رشته در حال فعالیت هستند.

وی افزود: نزدیک به5 هزار نفر مهندس دارای پروانه اشتغال و دارای صلاحیت فنی هستند. سعی ما بر ایناست که بتوانیم با استفاده از سرمایهسازمان که متعلق به مهندسان است خدمات و تسهیلات مناسب مالی را به آن ها پرداخت کنیم.

رییس سازمان نظاممهندسی ساختمان گلستان افزود: اگرچه کارآفرینی وظیف ذاتی ما نیست؛ ولی ما در قبالایجاد کار و اشتغال برای مهندسان باید برنامه ریزی کنیم. از همین رو به دنبال راههای همکاری مشترک با موسسات مالی مختلف هستیم.

در ادامه این نشست رییس هیات مدیره شرکت تعاونیحامیان نظام مهندسی استراباد با تشریح فعالیت های این مجموعهاظهار داشت: در اساسنامه تعاونی هرگونه فعالیت مربوط به حوزه مهندسی تعریف شدهاست. یزدانپور افزود: در حالحاضر پروژه اصلی شرکت تعاونی احداث یک مجموعه تجاری خدماتی با وسعت 11 هزار مترمربع است که در حال احداث است.

وی افزود: این شرکتآمادگی خود را در جهت همکاری متقابل با صندوق کارآفرینی اعلام می دارد. رییس صندوق کارآفرینی امید استانگلستان نیز در این نشست با توضیح روند فعالیت و پرداخت تسهیلات به اشخاص حقیقی وحقوقی افزود: این صندوق زیر نظرحت مدیریت نهاد ریاست جمهوری و رییس هیات امنای آنشخص رییس حمهور است.

حسن پهلوری بااشاره به روند و شرایط پرداخت تسهیلات به اشخاص حقیقی و حقوقی گفت: در حال حاضراداره ها و نهاد های مختلف مانند اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگریاستان، سازمان نظام مهندسی کشاورزی، دیوان محاسبات با صندوق کارآفرینی امید تفاهمنامه همکاری امضا کرده اند.

وی اظهار داشت با توجه به گستره فعالیت مهندسانصنعت ساختمان این صندوق می تواند تسهیلات خوبی را به مهندسان پرداخت کند.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - صندوق - افزود - فعالیت - کارآفرینی - مهندسان - تسهیلات - پرداخت - گلستان - همکاری - ساختمان - تعاونی - استان - مشترک - مختلف - احداث - حقیقی - ارائه - اشخاص - دارای - خدمات - مدیره - استراباد - اشتغال -

نظر شما در مورد : ارائه تسهیلات مالی صندوق کارآفرینی امید به مهندسان استان گلستان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها