مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37194 -تاریخ انتشار : سه شنبه 16 آبان 1396 -ساعت : 17:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آتش زیر خاکستر ، علت تاخیر در فعالیت کارخانه اکریلتاب بهشهر

آتش زیر خاکستر ، علت تاخیر در فعالیت کارخانه اکریلتاب بهشهر

مازندشورا: ساری -ایرنا - کارخانه نخ ریسی اکریلتاب بهشهر در شرق مازندران با گذشت پنج روز از آتش سوزی انبار مواد اولیه ، همچنان در تعطیلی به سر می برد ، وضعیتی که مدیرعامل این کارخانه علت آن را وجود آتش در زیر خاکستر باقی مانده از سوختن انبار و مواد اولیه اعلام کرده است .

مازندشورا: به گزارش خبرنگارایرنا ، انبار این کارخانه اواخر هفته گذشته به دلیل نامعلومی دچار آتش سوزی شد و یکهزار و 800 تن مواد اولیه به همراه یکهزار و 200 تن نخ موجود در آن در آتش سوخت .
شدت آتش به حدی بود که بر اساس مشاهدات خبرنگار ما ، نه تنها تمام مواد موجود در انبار را تبدیل به خاکستر کرد ، بلکه سبب فروریزی سوله آهنی انبار نیز شده است .
مدیرعامل کارخانه اکریلتاب روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت که برق و گاز این واحد صنعتی که به دلیل آتش سوزی قطع شده بود، با مرمت شبکه و زیرساخت وصل شده است .
محمد جعفرزاده افزود : در حال حاضر کارخانه آماده استارت زدن است ، ولی آتشی که در زیر خاکستر و ضایعات باقی مانده بر جای مانده است سبب شده تا فعالیت دوباره کارخانه را به تعویق بیندازیم .
وی گفت : نگرانی ما این است که آتش دوباره فعال شود و خدای نکرده به کارگران آسیبی برساند در نتیجه چند روز دیگر هم صبر می کنیم تا کاملا مطمئن شویم که محل آتش سوزی به وضعیت بی خطر رسیده است .
جعفرزاده اضافه کرد : حدود 125 تن مواد اولیه کارخانه نیز به گمرک رسیده است و بزودی ترخیص و به کارخانه حمل خواهد شد و از این بابت هم مشکلی نداریم .
** علت آتش سوزی در ابهام
مدیرعامل کارخانه اکریلتاب بهشهر گفت که کارشناسی علت آتش سوزی از سوی بیمه و آتش نشانان انجام شده ، ولی هنوز علت مشخص نشده است .
وی افزود : گمانه زنی های اولیه کارشناسی بر اتصال سیم برق تمرکز دارد و انتظار داریم تا شرکت بیمه هر چه سریع تر کار کارشناسی را به سرانجام برساند تا با پرداخت غرامت بتوانیم هزینه خرید مواد اولیه را تامین کنیم و کارخانه نیز به روال عادی فعالیت بازگردد.
کارخانه اکریلتاب که در شهر خلیل شهر در 10 کیلومتری شرق بهشهر واقع است ، تولید کننده نخ کاموا و قالیبافی است .
بر اساس کارشناسی اولیه ، میزان خسارت ناشی از آتش سوزی هفته گذشته در این کارخانه را حدود 400 میلیارد ریال برآورد شده است .
این واحد صنعتی 150 کارگر دارد و با بهره برداری از فاز دوم در آینده نزدیک ، 110 کارگر جدید نیز به آن اضافه می شود.
خبرنگار : حسین فلاحتی ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654

اقتصاد

كارخانه اكريلتاب

آتس سوزي

تعطيلي


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : کارخانه - اولیه - کارشناسی - اکریلتاب - خاکستر - خبرنگار - فعالیت - انبار - بهشهر - رسیده - برساند - اضافه - فلاحتی - دوباره - کارگر - افزود - موجود - یکهزار - صنعتی - جعفرزاده - گذشته - مانده -

نظر شما در مورد : آتش زیر خاکستر ، علت تاخیر در فعالیت کارخانه اکریلتاب بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*