مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3721 -تاریخ انتشار : سه شنبه 25 اسفند 1394 -ساعت : 13:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پیام نوروزی رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران

صیانت از حقوق شهروندان، خط مشی سال آینده نظام مهندسی تهران

مازندشورا: رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران اهداف این سازمان را در سال 1395 خورشیدی اعلام کرد.

مازندشورا:به گزارش صما؛ حبیباله بیطرف رئیس سازمان نظام مهندسی استان تهران، حرکت در جهت رشد و اعتلای حرفهمهندسی ساختمان، صیانت از حقوق شهروندان و ذی‌نفعان سازمان و ساماندهی امور وانتظام‌بخشی اجرای خدمات مهندسی، پای‌بندی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی اعلام کرد و بهبودکیفیت ساخت‌وسازها و خدمات را بر مبنای 4 راهبرد اصلی «قانون‌گرایی»، «اخلاق‌مداری»،«برنامه‌محوری» و «شایسته‌سالاری» نموده است.

مهندسان عزیز،همکاران ارجمند:

حلول سال نو و بهارفرح‌بخش را که نشانه‌ای از تجدید حیات طبیعت و آغازی برای اعتدال، طراوت و شادابیاست را به هم‌و‌طنان ارجمند، مهندسان عزیز و همکاران پرتلاش سازمان نظام مهندسیساختمان استان تهران و خانواده‌های ارجمندشان صمیمانه تبریک و شادباش عرض می‌نمایم.

بدون تردید، رازماندگاری و رمز جاودانگی این آئین اصلی و باستانی ایرانی، پیوند آن با نظم آفرینشو خلقت، نوگرایی سرشت انسانی و زمزمه‌های ناب پویایی زندگی است که طراوت ونواندیشی را در پی دارد و نمادی از فرهنگ درخشان و تمدن غنی ایران‌زمین است.

با استعانت ازالطاف حضرت حق، تلاش و همدلی همکاران ارجمند و همراهی مهندسان عزیز، سازمان نظاممهندسی ساختمان استان تهران حرکت در جهت رشد و اعتلای حرفه مهندسی ساختمان، صیانتاز حقوق شهروندان و ذی‌نفعان سازمان، ساماندهی امور و انتظام‌بخشی اجرای خدماتمهندسی، پای‌بندی و مسئولیت‌پذیری اجتماعی، بهبود کیفیت ساخت‌وسازها و خدمات را برمبنای 4 راهبرد اصلی «قانون‌گرایی»، «اخلاق‌مداری»، «برنامه‌محوری» و «شایسته‌سالاری»آغاز نموده است.

امیدوارم در سال1395 با عنایات خداوند متعال و انجام خدمات مهندسی مطلوب و شایسته توسط مهندسانعزیز عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران و با تعامل و همدلی سایر دست‌اندرکارانساخت‌وساز شهری و با توسعه و ترویج اخلاق حرفه‌ای، بتوانیم موجب رشد و اعتلایبیشتر حرفه مهندسی ساختمان را فراهم کنیم.

فرصت را مغتنمشمرده با شادباش و تهنیت فرا رسیدن سال 1395 شمسی، سالی سرشار از عزت و کامیابی،سربلندی و سرافرازی، سلامتی و تندرستی برای هم‌میهنان ایران اسلامی، همکاران گرامیو مهندسان عزیز از درگاه یگانه هستی‌بخش مسئلت می‌نمایم.

حبیب‌الله بیطرف

رئیس سازمان نظاممهندسی ساختمان استان تهران

انتهای پیام/

کد خبر: 0227


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - تهران - استان - ساختمان - همکاران - خدمات - مهندسان - شهروندان - ارجمند - شایسته‌سالاری - برنامه‌محوری - نموده - شادباش - نظاممهندسی - همدلی - می‌نمایم - اخلاق‌مداری - طراوت - اجتماعی - ذی‌نفعان - اعتلای - بیطرف - صیانت - ساماندهی - اجرای - راهبرد - ساخت‌وسازها - مسئولیت‌پذیری - پای‌بندی - قانون‌گرایی -

نظر شما در مورد : صیانت از حقوق شهروندان، خط مشی سال آینده نظام مهندسی تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها