مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3724 -تاریخ انتشار : شنبه 05 تیر 1395 -ساعت : 20:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با حضور مديركل راه و شهرسازي استان صورت پذيرفت :

اختتاميه مسابقه فوتسال جام رمضان گراميداشت شهداي مدافعين حرم

مازندشورا: مراسم اختتاميه مسابقه فوتسال جام رمضان اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران تحت عنوان گراميداشت ياد و خاطره شهداي مدافع حرم با حضور مديركل راه و شهرسازي ، مديران اين اداره كل ، خانواده شهيد مدافع حرم "| جواد اسدي"| �در سالن شهيد كلانتري اين اداره كل برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس حيدر نوروزي در اختتاميه اين مسابقات ضمن قدرداني از برگزاركنندگان اين دوره از مسابقات ، عموميت بخشيدن دامنه ورزش در بين كاركنان و ايجاد نشاط و شادابي در آنان را ضروري دانست و عنوان نمود: بايد ورزش و شادابي سر لوحه كار هريك از كاركنان بوده تا با انگيزه و روحيه اي بالا به انجام وظايف سازماني خود بپردازند.

وي يادآور شد: ورزش از نيازهاي اساسي جسم و روح است و مديران بايد با جدي گرفتن اين موضوع انگيزه لازم براي توسعه ورزش به همراه داشتن روحيه اي فعال در ميان كارمندان ايجاد كنند.

مهندس نوروزي در ادامه به رشادتهاي شهداي مدافع حرم اشاره و خاطر نشان ساخت : رزمندگان به جبهه های مقاومت می روند و خون پاکشان را برای انقلاب اسلامی و پایدار نمودن پرچم جمهوری اسلامی ایران می دهند انشالله بتوانیم راهشان را ادامه بدهیم و خادمان خوبی برای خانواده معظم شهدا باشیم.

مديركل راه و شهرسازي استان در خاتمه خواستار توسعه و اشاعه اين حركت فرهنگي _ ورزشي در محيط اداره كل شد و اظهار داشت : به جهت تعامل ، همكاري و دوستي در دوره بعدي مسابقات از ديگر دستگاه هاي حوزه حمل و نقل جهت حضور در مسابقات دعوت شده تا از اين طريق حس مشاركت و همدلي در بين دستگاه هاي حمل و نقل استان محكم تر و قوي تر گردد.

وي ادامه داد : در اين دوره مسابقات تيم هاي زنده ياد رحيمي ، ذيحسابي و تيم راه و شهرسازي سوادكوه به ترتيب عناوين اول تا سوم را كسب كردند.

گفتني است در پايان اين مراسم به تيم هاي اول تا سوم و همچنين تيم اخلاق هدايايي اهداء و از خانواده شهيد مدافع حرم " جواد اسدي " تجليل و قدرداني شد.

 

 


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - استان - شهرسازي - ادامه - توسعه - انگيزه - روحيه - اسلامی - دستگاه - خانواده - شادابي - مدافع - كاركنان - اداره - شهداي - اختتاميه - مهندس - نوروزي - مديركل - قدرداني - ايجاد -

مطالب مرتبط با : اختتاميه مسابقه فوتسال جام رمضان گراميداشت شهداي مدافعين حرم
نظر شما در مورد : اختتاميه مسابقه فوتسال جام رمضان گراميداشت شهداي مدافعين حرم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها