مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3726 -تاریخ انتشار : شنبه 05 تیر 1395 -ساعت : 20:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئيس كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران :

شهداء و مدافعين حرم بايد همواره الگوي جوانان ما باشند

مازندشورا: رئيس كميته ورزشي و مشاور عالي مديركل راه و شهرسازي استان مازندران در حاشيه اختتاميه مسابقات جام رمضان (گراميداشت شهداي مدافع حرم) اين اداره كل عنوان نمود :شهداء و مدافعين حرم هميشه و همواره بايد الگوي جوانان غيرتمند و ولايتمدار ما باشند.

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران اصغر ميرايي محمدي ضمن اشاره به اين مطلب افزود: اهميت ورزش و سلامت جسم و جان و تاثير مثبت آن بر عملكرد كاركنان بر كسي پوشيده نيست.

رئيس كميته ورزشي راه و شهرسازي مازندران اظهار داشت: با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان، همانند ادوار گذشته مسابقات فوتسال جام رمضان اين اداره كل برگزار شده كه امسال اين مسابقات به یادواره شهدای مدافعین حرم مزین شده تا یاد و خاطره این عزیزان گرامی داشته شود.

وي هدف از نام گذاری این دوره از مسابقات جام رمضان را تجلیل و توجه به جایگاه رفیع مدافعان حرم دانست و گفت:جوانان مدافع حرم الگویی برای جامعه امروز ما هستند که باید ایثار و از خودگذشتگی آنها در سطح جامعه معرفی شود تا این فرهنگ بزرگ و قهرمانانه برای همیشه تداوم پیدا کند.

گفتني است در پايان اين دوره از مسابقات به تيم هاي اول تا سوم و همچنين تيم اخلاق هدايايي اهداء و از خانواده شهيد مدافع حرم " جواد اسدي " تجليل و قدرداني شد.


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مسابقات - مازندران - شهرسازي - رمضان - جامعه - مدافع - جوانان - ورزشي - كميته - اداره -

مطالب مرتبط با : شهداء و مدافعين حرم بايد همواره الگوي جوانان ما باشند
نظر شما در مورد : شهداء و مدافعين حرم بايد همواره الگوي جوانان ما باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها