مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37321 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 17 آبان 1396 -ساعت : 19:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

علت استعفای رئیس شورای شهر شیراز چه بود؟

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی شورای شهر شیراز با بیان اینکه علت استعفای رئیس شورای شهر هنوز مشخص نیست گفت: گمانه زنی ها مبنی بر این است که وی به دلیل مطرح شدن برخی انتقادها اقدام به استعفا کرده است .

مازندشورا:سید احمدرضا دستغیب از چهره های برگزیده و شناخته شده شهر شیراز که سابقه درخشانی از حضور در عرصه سیاست را در کارنامه خود دارد و منتخب اول مردم شیراز که با 9 رای به عنوان رئیس شورای شهر شیراز انتخاب شد دیروز به دلایل نامشخصی استعفا داد .

علی ناصری سخنگوی شورای شهر شیراز در ارتباط با استعفای احمدرضا دستغیب رئیس شورای شهر این شهرگفت: دلیل اصلی استعفای احمدرضا دستغیب هنوز به طور مشخص از سوی وی اعلام نشده است و گمانه زنی ها مبنی بر این است که وی به دلیل مطرح شدن برخی انتقادها اقدام به استعفا کرده است .

ناصری افزود: بعد از جلسه غیر علنی که در تاریخ 13 آبان به درخواست همکاران برگزار شد احمدرضا دستغیب اقدام به استعفا و استعفای خودرا اعلام کرد.

گفتنی است شنیده ها حاکی از این است که استعفای احمدرضا دستغیب به فرمانداری شیراز تحویل داده شده است که البته استعفای رئیس شورا نیاز به رای اعضا دارد ومرتبط با فرمانداری نیست و فقط بنظر میاید که رئیس شورا از اتفاقات پیش امده ناراحت بوده و نامه ای به فرماندار نوشته است و به گفته برخی منابع احتمالا در جلسه ای که امروز با حضور رئیس شورای شهر شیراز برگزار میشود به این مسئله رسیدگی خواهد شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استعفا - شیراز - استعفای - احمدرضا - شورای - دستغیب - فرمانداری - برگزار - ناصری - اعلام - اقدام -

نظر شما در مورد : علت استعفای رئیس شورای شهر شیراز چه بود؟

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها