مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3744 -تاریخ انتشار : شنبه 28 فروردین 1395 -ساعت : 10:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون استاندار خراسان رضوی :

شوراها و شهرداری ها با نظام مهندسی همکاری موثر داشته باشند

مازندشورا: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خراسان رضوی در دیداری با رییس و اعضای هیئت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: شوراهای اسلامی شهرها و شهرداری های استان همکاری مشترک و موثر با نظام مهندسی در خدمت رسانی به مردم به ويژه سازندگان ساختمان داشته باشند.

مازندشورا:به گزارش صما به نقل از روابط عمومی سازمان،دکتر محمد مهدي مروجالشریعه گفت: ما مسوولان ، خدمت رسان مردم هستیم و مردم برای دریافت خدمت انتظاراتیاز مسئولان و کاركنان دستگاه های اجرایی مرتبط با تقاضاي خود دارند.

وی افزود: مردم برای دريافت مجوزهای قانونی از جمله اخذ پروانه هایساختمانی و اجرای پروژه های ساختمانی با شهرداری ها و نظام مهندسی مستقیم سروکاردارند؛ باید رفتارها به گونه‌اي باشد که از سرگردانی و از رفت و آمدهاي زائد و بیجهت مردم کاسته شود، و روان سازی کارها در بخش های مختلف اداری و اجرائي با رضايتمندي ارباب رجوع صورت پذیرد.

معاون استاندار خراسان رضوی با اشاره به قانون سال 1346شهرداری‌ها گفت: در آن زمان نام شهرداری "بلدیه"بودو در قانون قدیم سه اصل مورد تأکید قرار گرفته بود که اولین اصل وظیفه اداره شهر،دوم ایجاد رفاه و سوم رضایت مندی شهروندان بود، که این سه شرط در حال حاضر در بخشهای مختلف مدیریت شهری کمرنگ شده است.

دکتر مروج الشریعه با اشاره به خدمات گسترده سازمان نظام مهندسیساختمان در اجرای قانون نظارت و کنترل ساختمان گفت: به حمدالله در سال های گذشته توجهویژه ای به مقاوم سازی، زیباسازی، عمران و بناهای شهری و روستایی شده و مهندساننظارت خوبی در پروژه ها دارند.

معاون استاندار خراسان رضوی در خصوص رکود صنعت ساخت و ساز در بازارگفت: ظرفیت های خوبی برای سرمایه گذاری در شهر مشهد و استان وجود دارد که سازماننظام مهندسی می تواند با تشویق سرمایه‌گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی با ایجادفرصت هاي شغلی بازار کار را برای مهندسان مهیا و رونق صنعت ساختمان را فراهم سازد.

در این دیدار که منصوری فرماندار مشهد نیز حضور داشت؛ رییس سازماننظام مهندسی ساختمان خراسان رضوی گفت: در سالی که رهبر معظم انقلاب اسلامی سالجدید را سال «اقتصاد مقاومتي؛ اقدام و عمل» نام‌گذاری فرمودند، این سازمان در خصوصرفع بیکاری، حل مشكل رکود ساخت و سازساختمان و تقویت تولید داخل در بخش صنعتساختمان برنامه ريزي خواهد کرد.

مهندس علی سیفی افزود: سبک سازی،روان سازی، اخلاق حرفه ای و رضایتمندی مردم در سرلوحه کار سازمان نظام مهندسی در سال 95 است.منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسی - خراسان - ساختمان - معاون - استاندار - قانون - شهرداری - سازماننظام - شهرداری ها - ساخت و ساز - اجرای - دارند - افزود - پروژه - مختلف - اشاره -

نظر شما در مورد : شوراها و شهرداری ها با نظام مهندسی همکاری موثر داشته باشند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها