مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37505 -تاریخ انتشار : شنبه 20 آبان 1396 -ساعت : 14:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه

بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه

مازندشورا: مدیر آموزش و پرورش سوادکوه گفت: وزیر آموزش و پروش به مدت سه ساعت و نیم از مدارس این شهرستان بازدید کرد.

مازندشورا:غلام‌رضا افشون امروز در شهرستان سوادکوه، به بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه خبر داد و گفت: وزیر ساعت 9 صبح امروز به‌صورت سرزده از مدارس متوسطه دوم الزهرا و مدرسه چند پایه مرحوم اسلامی کردآباد بازدید کرد.

وی با بیان اینکه وزیر آموزش و پرورش بر بازدید سرزده و بدون تکلف اعتقاد داشت و به صورت رو در رو با معلمان و دانش آموزان دیدار کرد، افزود: معلمان و دانش‌آموزان سوادکوه نیز به‌صورت مستقیم با وزیر آموزش و پرورش درباره موضوع‌های مرتبط صحبت کردند.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان سوادکوه به برخی از موضوع‌های نشست معلمان با وزیر آموزش و پرورش اشاره کرد و یادآور شد: حجم کتب درسی، ساعات درسی، هدایت تحصیلی، معیشت و رفاه معلمان و استخدام خدمت‌گزاران مدارس برخی از موضوع‌های دیدار معلمان سوادکوهی با وزیر آموزش و پرورش بود.

این مسؤول به دیدار دانش‌آموزان و شورای دانش‌آموزی سوادکوه با وزیر آموزش و پرورش خبر داد و افزود: موضوع کنکور بخشی از مطالب بیان شده در دیدار دانش آموزان با وزیر بود.

افشون گفت: وزیر آموزش و پرورش از وضعیت معلمان و مدارس و دانش‌آموزان سوادکوه اظهار رضایت کردند و از سه کلاس ابتدایی و متوسطه هم بازدید کردند. 

   86015/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرورش - آموزش - سوادکوه - معلمان - مدارس - بازدید - سرزده - دیدار - دانش‌آموزان - موضوع‌های - آموزان - افزود - شهرستان - افشون - امروز - به‌صورت - متوسطه -

نظر شما در مورد : بازدید سرزده وزیر آموزش و پرورش از مدارس سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها