مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3757 -تاریخ انتشار : شنبه 11 اردیبهشت 1395 -ساعت : 13:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حفظ حیات علمی با رعایت اخلاق حرفه ای مهندسی

مازندشورا: استاد برجسته مهندسی مکانیک ایران در سفر به یزد گفت: مهندسی که اخلاق‌منداست، ایمنی و سلامت را درطراحی و محاسبات و ساخت دستگاه رعایت می‌کند، از مواد وانرژی استفاده بهینه می‌کندودرنهایت با رعایت اخلاق مهندسی شغل و رفاه و شادی برای خود و جامعه به ارمغان می‌آورد.

مازندشورا:دکتر بهادری‌نژاد با اشاره به نقش مهم مهندسان در زندگی مردم یادآورشد:مهندسان می‌توانند نقش مهمی را در توسعه جهان با هدف دستیابی به دنیای آرام و مرفه‌تر ایفا کنند. و ی از مهندسان خواست خدمات خود را با مراعات بالاترین درجه ایمنی ارائهدهند و ایمنی،سلامت و رفاه عمومی را در اولویت کارخود قرار دهند.

دکتر بهادری‌نژاد که در جمع مهندسان مکانیک، اساتید دانشگاه ودانشجویان این رشته سخن می گفت باا شاره به افزایش بیماری‌ها و مرگ و میر،آلودگی هواو ... گفت: اخلاق محیط زیستی یکی از موارد مهمی است که باید حتمارعایت شود و تمام مردمبه ‌ویژه مهندسان اخلاق‌مند مسئولیت خطیری برای جلوگیری از انهدام محیط زیست واحیایآن برای زندگی انسان‌ها،حیوانات و گیاهان دارند.

ناطق با اشاره به اینکه مهندسان بعد از معلمان بیشترین تماس را با مردمدارند تاکیدکرد: باتوجه به شمار زیاد مهندسان درسراسرکشور الگو بودن مهندسان در برخورداری از ارزش‌های انسانی و اخلاق مهندسی می‌تواند تاثیربه‌سزایی در پرورش ارزش‌های انسانی و ا خلاق حرفه‌ای داشته باشد.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مهندسان - اخلاق - ارزش‌های - انسانی - ایمنی - زندگی - اشاره - مهندسی - بهادری‌نژاد -

نظر شما در مورد : حفظ حیات علمی با رعایت اخلاق حرفه ای مهندسی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها