مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37703 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 -ساعت : 12:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تذکر استاندار مازندران درباره ارسال فوری تجهیزات نیروگاه زباله‌سوز نوشهر بجا بود

فرماندار نوشهر:

تذکر استاندار مازندران درباره ارسال فوری تجهیزات نیروگاه زباله‌سوز نوشهر بجا بود

مازندشورا: فرماندار نوشهر گفت: تذکر استاندار مازندران در ارتباط با ارسال فوری تجهیزات موردنیاز نیروگاه به‌جا بوده که در غیر این صورت ممکن است در راه‌اندازی پروژه وقفه ایجاد شود.

مازندشورا:علی شادمان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: نخستین سفر استاندار مازندران به‌منظور بازدید از نیروگاه زباله‌سوز نوشهر بوده که این مهم نشان‌دهنده پویایی،فعال بودن و جدی بودن پروژه است و آن را به فال نیک می‌گیریم.

وی با بیان اینکه پروژه نیروگاه زباله‌سوز آبان ماه سال گذشته از حالت توقف خارج شد، اضافه کرد: در حال حاضر از پیشرفت فیزیکی 78.5 درصد برخوردار است.

فرماندار نوشهر با اشاره به اینکه استاندار مازندران در بازدید از پروژه نیروگاه زباله‌سوز به نکات خوبی اشاره کردند، اضافه کرد: تذکر استاندار مازندران در ارتباط با ارسال فوری تجهیزات موردنیاز نیروگاه به‌جا بوده که در غیر این صورت ممکن است در راه‌اندازی پروژه وقفه ایجاد شود.

این مسؤول بیان کرد: استاندار مازندران در این سفر خواستند همانند گذشته جلسات هفتگی نیروگاه زباله‌سوز برگزار شود و به‌صورت مرتب برای رسیدن به مرحله نهایی نظارت‌ها اعمال شده و گزارش‌ آن اعلام شود.

شادمان تصریح کرد: استاندار مازندران در نخستین سفر غرب استان را انتخاب کردند که این پیام را به همراه داشته که می‌خواهند مازندران را به‌صورت یکپارچه با توزیع مناسب ظرفیت‌ها ببینند که فرصت خوبی برای انسجام است.

وی با اعلام اینکه ظرفیت نیروگاه زباله‌سوز نوشهر 200 تن در روز است، افزود: در شرایط  عادی90 تن و در ایام پیک 120 تن زباله در این شهرستان تولید می‌شود که ظرفیت برای شهرهای همجوار وجود دارد.

انتهای پیام/86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - نیروگاه - استاندار - زباله‌سوز - نوشهر - پروژه - اینکه - گذشته - اضافه - به‌صورت - اعلام - ظرفیت - اشاره - شهرستان - تجهیزات - ارسال - شادمان - فرماندار - نخستین - بازدید -

نظر شما در مورد : تذکر استاندار مازندران درباره ارسال فوری تجهیزات نیروگاه زباله‌سوز نوشهر بجا بود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها