مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37706 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 -ساعت : 12:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند

معاون استاندار مازندران:

مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند

مازندشورا: معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران گفت: مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، امروز دهمین جلسه شورای اداری مازندران با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران برگزار شد.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران در این جلسه با ابراز همدردی با زلزله‌زدگان کرمانشاه، ایلام و کردستان اظهار کرد: در نخستین جلسه شورای اداری سیاست‌های کاری و حدود انتظارات استاندار برای بهبود روند کار و تسریع همه‌جانبه استان بیان خواهد شد.

حسن خیریان‌پور ادامه داد: روز کتاب را در پیش رو داریم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید  تعمیق و تعمیم فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه گسترش یابد.

وی افزود: باید در ساخت کتابخانه‌های عمومی و ایجاد مشارکت همگانی برای ساخت کتابخانه‌های بیشتر در استان تلاش شود.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران با اشاره به در پیش بودن هفته وقف گفت: وقف یکی از سنت‌های مهم است که اگر در جامعه توسعه و تعمیق فرهنگ وقف را داشته باشیم اهداف مختلفی حاصل شده و باعث توسعه عمران آبادی شهر و روستا می‌شود.

خیریان‌پور بیان کرد: تولید و اشتغال در دستور کار است و تأکید داریم برای پیگیری سرمایه‌گذاری بیشتر در استان انجام شود و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جذب شوند و از سرمایه‌های خرد استان غافل نشویم.

وی اضافه کرد: شهرداران و فرمانداران با تشکیل جلسات مدیریت بحران تلاش کنند تا با توجه به بارش‌های باران و برفی که داریم سبب ایجاد مشکلی در استان نشود.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: گره‌گشایی کار مردم باید سرلوحه کار مدیران قرار  گیرد و مدیران کل حل مشکلات مردم را به‌صورت شهرستان محوری در دستور کار قرار دهند.

خیریان‌پور در پایان گفت: با توجه به اینکه تنطیم بودجه ۹۷ را در پیش داریم دستگاه‌های اجرایی پیشنهادات اولویت‌دار به وزارت‌خانه مربوطه ارائه کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۵/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استاندار - استان - توسعه - معاون - مدیران - داریم - منابع - دستگاه‌های - هماهنگی - انسانی - اجرایی - کتابخانه‌های - ایجاد - بیشتر - دستور - خیریان‌پور - جامعه - تعمیق - شورای - اداری - شهرستان - مشکلات - فرمانداران - فرهنگ -

نظر شما در مورد : مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*