مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37706 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 -ساعت : 12:05

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند

معاون استاندار مازندران:

مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند

مازندشورا: معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران گفت: مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، امروز دهمین جلسه شورای اداری مازندران با حضور محمد اسلامی استاندار مازندران، مدیران کل دستگاه‌های اجرایی و فرمانداران برگزار شد.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران در این جلسه با ابراز همدردی با زلزله‌زدگان کرمانشاه، ایلام و کردستان اظهار کرد: در نخستین جلسه شورای اداری سیاست‌های کاری و حدود انتظارات استاندار برای بهبود روند کار و تسریع همه‌جانبه استان بیان خواهد شد.

حسن خیریان‌پور ادامه داد: روز کتاب را در پیش رو داریم و طبق فرمایش مقام معظم رهبری باید  تعمیق و تعمیم فرهنگ کتاب‌خوانی در جامعه گسترش یابد.

وی افزود: باید در ساخت کتابخانه‌های عمومی و ایجاد مشارکت همگانی برای ساخت کتابخانه‌های بیشتر در استان تلاش شود.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران با اشاره به در پیش بودن هفته وقف گفت: وقف یکی از سنت‌های مهم است که اگر در جامعه توسعه و تعمیق فرهنگ وقف را داشته باشیم اهداف مختلفی حاصل شده و باعث توسعه عمران آبادی شهر و روستا می‌شود.

خیریان‌پور بیان کرد: تولید و اشتغال در دستور کار است و تأکید داریم برای پیگیری سرمایه‌گذاری بیشتر در استان انجام شود و سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی جذب شوند و از سرمایه‌های خرد استان غافل نشویم.

وی اضافه کرد: شهرداران و فرمانداران با تشکیل جلسات مدیریت بحران تلاش کنند تا با توجه به بارش‌های باران و برفی که داریم سبب ایجاد مشکلی در استان نشود.

معاون هماهنگی توسعه و منابع انسانی استاندار مازندران خاطرنشان کرد: گره‌گشایی کار مردم باید سرلوحه کار مدیران قرار  گیرد و مدیران کل حل مشکلات مردم را به‌صورت شهرستان محوری در دستور کار قرار دهند.

خیریان‌پور در پایان گفت: با توجه به اینکه تنطیم بودجه ۹۷ را در پیش داریم دستگاه‌های اجرایی پیشنهادات اولویت‌دار به وزارت‌خانه مربوطه ارائه کنند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۵/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - استاندار - استان - توسعه - معاون - مدیران - داریم - منابع - دستگاه‌های - هماهنگی - انسانی - اجرایی - کتابخانه‌های - ایجاد - بیشتر - دستور - خیریان‌پور - جامعه - تعمیق - شورای - اداری - شهرستان - مشکلات - فرمانداران - فرهنگ -

نظر شما در مورد : مدیران کل دستگاه‌های اجرایی مشکلات مردم را شهرستان‌محوری حل کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها