مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37713 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 -ساعت : 15:27

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آمادگی 50 اکیپ در مازندران برای کمک رسانی به زلزله زدگان

آمادگی 50 اکیپ در مازندران برای کمک رسانی به زلزله زدگان

مازندشورا: ساری - ایرنا - مدیرکل ستاد مدیریت بحران استانداری مازندران گفت که 50 گروه امداد و نجات با تجربه این استان آماده عزیمت برای کمک به زلزله زدگان غرب کشور از جمله استان کرمانشاه است .

مازندشورا: علی اصغراحمدی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که این گروهها با دستور استاندار و با تجهیزات کامل و وسایل مورد نیاز زلزله زدگان آماده شده اند و بلافاصله پس از اعلام نیاز به منطقه عزیمت خواهند کرد.
وی گفت که آمادگی مازندران برای امداد رسانی همه جانبه به زلزله زدگان به استانداری کرمانشاه نیز اطلاع داده شد و منتظریم تا مسئولان آن استان اعلام نیاز کنند.
احمدی افزود : نیروهای امداد و نجات مازندران سابقه کمک رسانی به زلزله زدگان را در بم و تبریز دارند و تجاربشان می تواند کمک کارشان در سایر مناطق باشد.
زلزله ای با قدرت 7.3 ریشتر حوالی ساعت 21 و 30 دقیقه یکشنبه بخش هایی از استان کرمانشاه را لرزاند که طبق آخرین گزارش تاکنون دستکم 164 نفر کشته و یکهزار و 684 نفر مجروح داشت .
این زمین لرزه در استان های غربی و مرکز ایران و حتی بخشی از مناطق غربی مازندران احساس شد.
** آمادگی 10 تیم واکنش سریع
در همین حال مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران هم گفت که 10 تیم واکنش سریع این جمعیت به تعداد 60 امدادگر آماده اعزام به مناطق زلزله زده غرب کشور هستند.
مجتبی اکبری گفت که هشت دستگاه خودرو امداد و نجات و یک دستگاه تریلی حمل بار هم برای ارسال به مناطق زلزله زده آماده شده است که منتظر دستور فرماندهی منطقه حادثه دیده هستیم تا به کمک زلزله زدگان بشتابیم .
وی افزود : با توجه به وسعت حادثه زلزله شب گذشته در مناطق غربی کشور و اعلام آماده باش به استان مازندران برای کمک رسانی و حضور احتمالی در منطقه عملیاتی به همه واحدها اعم از استانی و شهرستانی آماده باش کامل اعلام شد .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران تاکید کرد : تمامی مقدمات و بسترهای لازم در خصوص پرسنل ، تجهیزات و ترابری برای خدمات رسانی به حادثه دیدگان زلزله غرب کشور از سوی هلال احمر مازندران اندیشیده شده است .
وی اظهار داشت : عوامل امدادی هلال احمر مازندران با تجهیزات کامل آماده حرکت به سمت مناطق زلزله زده هستند و در صورت اعلام نیاز نیرو و تجهیزات بیشتری نیز اعزام خواهدشد .
خبرنگاران : حسین فلاحتی و فاطمه قنبری ** انتشار دهنده : حسن فلاحتی
6982/1654/2096

اجتماعی

ستاد مدیریت بحران

زلزله

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زلزله - مازندران - مناطق - آماده - زدگان - رسانی - اعلام - استان - تجهیزات - حادثه - جمعیت - منطقه - افزود - آمادگی - امداد - فلاحتی - دستگاه - دستور - واکنش - کرمانشاه - اعزام -

نظر شما در مورد : آمادگی 50 اکیپ در مازندران برای کمک رسانی به زلزله زدگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*