مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37753 -تاریخ انتشار : دوشنبه 22 آبان 1396 -ساعت : 19:39

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایجاد چهارپایگاه‌ جمع آوری کمک‌های مردمی برای زلزله زدگان

مازندشورا: شهردارآنلاین: قائم مقام شهردار کرمانشاه از راه اندازی چهار پایگاه‌ برای جمع آوری کمک های مردمی در راستای کمک به زلزله زدگان استان خبر داد.

مازندشورا:مهدی عبدالمالکی اظهار کرد: این چهار پایگاه در بوستان شاهد، فرهنگسرا گل نرگس در شهرک ژاندارمری، فرهنگسرا شهر در جوانشیر و فرهنگسرا کوثر در سی متری دوم واقع شده اند.
وی یادآوری کرد: شهرداری کرمانشاه با همکاری تشکل های مردم نهاد و جمعیت پیشروان کرمانشاه اقدام به راه اندازی پایگاه کمک های مردمی کرده است.
عبدالمالکی خاطرنشان کرد: کمک های مورد نیاز زلزله زدگان شامل اقلامی نظیر پتو، آب معدنی، غذاهای کنسروی، لباس گرم و چادر می شود و انتظار می رود شهروندان کرمانشاهی کمک های اینچنین را ارئه کنند.
قائم مقام شهردار کرمانشاه همچنین از ارسال محموله کالاهای مورد نیاز مناطق زلزله زده توسط این نهاد خبر داد.
عبدالمالکی یادآوری کرد: شورای شهر کرمانشاه نیز در مصوبه ای، رقم قابل توجهی برای خریداری اقلام مورد نیاز درنظر گرفته و در اسرع وقت ارسال خواهد شد.
وی با بیان اینکه خوشبختانه زلزله در کرمانشاه با کمترین تلفات همراه بوده است، از آماده باش کامل شهرداری در حوزه خدمات شهری، آتش نشانی و مناطق هشت گانه شهرداری خبر داد‌.
قائم مقام شهردار کرمانشاه اظهار کرد: بیشتر ماموریت اکیپ های آتش نشانی در زلزله شب گذشته مرتبط با مشکلات ایجاد شده در آسانسور آپارتمان ها و مشکلات جزیی بوده که در اسرع وقت مرتفع شد.
عبدالمالکی ایجاد 2 مورد آتش سوزی محدود در منطقه باغ ابریشم و کهریز را از دیگر موارد کنترل شده در حوزه آتش نشانی عنوان کرد و گفت: یک مورد هم مشکل تخریب محدوده در منطقه باغ نی صورت گرفته بود که رسیدگی شد.
وی در پایان و با اشاره به آمادگی کامل نیروهای شهرداری برای خدمت به مردم، از شهروندان خواست در صورت بروز مشکل با تلفن 125 تماس حاصل نمایند.
طبق آخرین خبرهای منتشر شده، تعداد کشته های زلزله در استان تاکنون به بیش از 340 نفر رسیده و آمار زخمی ها نیز از مرز چهار هزار نفر فراتر رفته است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زلزله - کرمانشاه - عبدالمالکی - فرهنگسرا - ایجاد - نشانی - مناطق - منطقه - مشکلات - ارسال - گرفته - یادآوری - زدگان - مردمی - اظهار - پایگاه - شهروندان - شهردار -

نظر شما در مورد : ایجاد چهارپایگاه‌ جمع آوری کمک‌های مردمی برای زلزله زدگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*