مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3777 -تاریخ انتشار : شنبه 01 خرداد 1395 -ساعت : 12:31

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بررسی فنی کاهش مصرف آب در دیدار نظام مهندسی گلستان با سازمان آب وفاضلاب شهری

مازندشورا: راه های همکاری فنی،تخصصی درجهت خدمات رسانی مناسب به جامعه در دیدار مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب شهری استان با روسای سازمان نظام مهندسی ساختمان گلستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

مازندشورا:به گزارش صما بهنقل از روابط عمومی سازمان، در این دیدار که به منظور راه های همکاری فنی و تخصصی صورتگرفت؛ سیدمجتبی موسوی رییس سازمان با اشاره به لزوم اجرای مبحث نوزده مقررات ملی مبنیبر مصرف بهینه انرژی اظهار داشت: با توجه به کمبود منابع آبی در کشور و تخریب و کاهشمنابع زیرزمینی باید راهکارهای مناسبی در جهت استفاده مناسب ازآب تدوین و اجرا شود.

وی تاکید کرد سازمان و ظرفیت های فنی آن می تواندکمک بزرگی به خدمات رسانی مناسب و با کیفیت آب فاضلاب شهری باشد. در این نشست رحمتیمدیرعامل آب منطقه ای استان نیز دررابطه با چگونگی همکاری بین دونهاد گفت: چالش هاییدرسطح فعالیت های تاسیساتی مشترک وجود دارد که باید برای حلآنها برنامه ریزی کرد.

وی افزود: برخی از مواردو مشکلات را می توان در مرحله صدور پروانه، کنترل نقشه و پایان کار مرتفع ساخت. رحمتیاظهار داشت یک قسمت از وظایف ما فرهنگ سازی به خصوص درحوزه مصرف و آپارتمان نشینی استکه باید با مشارکت نهادهایی مانند نظام مهندسی ساختمان صورت گیرد. وی آمادگی شرکت زیرمجموعهخود را برای امضای تفاهم نامه همکاری اعلام کرد.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همکاری - مناسب - مهندسی - دیدار -

نظر شما در مورد : بررسی فنی کاهش مصرف آب در دیدار نظام مهندسی گلستان با سازمان آب وفاضلاب شهری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها