شرایط ایجاد تله‌کابین در گلوگاه وجود دارد

تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 - ساعت : 01:56

کد مطلب: 37777 چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرماندار گلوگاه مطرح کرد

شرایط ایجاد تله‌کابین در گلوگاه وجود دارد

مازندشورا: فرماندار گلوگاه گفت: گلوگاه زمین‌های بکر و دست نخورده مناسب برای احداث جاذبه‌های گردشگری مانند تله‌کابین را دارد، سرمایه‌گذاران به راحتی می‌توانند در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند و برای مردم و جوانان شغل ایجاد شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، محمدرضا تباکی عصر امروز در نشست با سرمایه‌گذاران اظهار  کرد: بهترین روش برای ایجاد شغل در این مکان سرمایه‌گذاری در این شهرستان است.

وی افزود: گلوگاه زمین‌های بکر و دست نخورده مناسب برای احداث جاذبه‌های گردشگری مانند تله‌کابین را دارد، سرمایه‌گذاران به راحتی می‌توانند در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند و برای مردم و جوانان شغل ایجاد شود.

فرماندار گلوگاه با اشاره به پروژه دریای گلوگاه بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده توانستیم ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل فاز نخست این پروژه مصوب کنیم.

این مسؤول در ادامه گفت: از سرمایه‌‌گذاران حمایت خواهیم کرد زیرا هدف اصلی ما ایجاد شغل پایدار برای مردم است، مردم گلوگاه بسیار خون گرم و با آرامش هستند که اگر با کسی عهد ببندند تا پای جان کمک می‌کنند اما آنها در بخش اشتغال مظلوم واقع شدند.

وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاران نیز باید صادقانه خدمت کنند و شهرستان گلوگاه را به خوبی به همه کشور و حتی گردشگران خارجی معرفی کنند، به طور حتم اگر خدمت صادقانه باشد سود خوبی هم خواهد داشت.

تباکی با اشاره به پروژه مکان تفریحی گردشگری پردیس گفت: این پروژه در دهه فجر در ابتدای راه جنگلی گلوگاه به دامغان، کلنگ‌زنی خواهد شد و تلاش بر این است طی سه سال به پایان برسد.

فرماندار گلوگاه افزود: با توجه به این امر جهانگردی به عنوان صنعت شناخته شده است و می توان از آن به عنوان منبع اصلی در آمد استفاده کرد، این شهرستان زمینه جذب مردم را دارد و باید با قاطعیت گفت این یک فرصت طلایی برای سرمایه‌گذاران است.

۳۱۴۱/ج


منبع : فارس - مازندران

برچسب ها : #گلوگاه #پروژه #شهرستان #سرمایه‌گذاران #ایجاد #فرماندار #عنوان #صادقانه #اشاره #افزود #تباکی #سرمایه‌گذاری #تله‌کابین #گردشگری

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شرایط ایجاد تله‌کابین در گلوگاه وجود دارد

*

*


X https://sport45.site/