مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37777 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 01:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن
شرایط ایجاد تله‌کابین در گلوگاه وجود دارد

فرماندار گلوگاه مطرح کرد

شرایط ایجاد تله‌کابین در گلوگاه وجود دارد

مازندشورا: فرماندار گلوگاه گفت: گلوگاه زمین‌های بکر و دست نخورده مناسب برای احداث جاذبه‌های گردشگری مانند تله‌کابین را دارد، سرمایه‌گذاران به راحتی می‌توانند در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند و برای مردم و جوانان شغل ایجاد شود.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان گلوگاه، محمدرضا تباکی عصر امروز در نشست با سرمایه‌گذاران اظهار  کرد: بهترین روش برای ایجاد شغل در این مکان سرمایه‌گذاری در این شهرستان است.

وی افزود: گلوگاه زمین‌های بکر و دست نخورده مناسب برای احداث جاذبه‌های گردشگری مانند تله‌کابین را دارد، سرمایه‌گذاران به راحتی می‌توانند در این منطقه سرمایه‌گذاری کنند و برای مردم و جوانان شغل ایجاد شود.

فرماندار گلوگاه با اشاره به پروژه دریای گلوگاه بیان کرد: با پیگیری‌های انجام شده توانستیم ۱۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان برای تکمیل فاز نخست این پروژه مصوب کنیم.

این مسؤول در ادامه گفت: از سرمایه‌‌گذاران حمایت خواهیم کرد زیرا هدف اصلی ما ایجاد شغل پایدار برای مردم است، مردم گلوگاه بسیار خون گرم و با آرامش هستند که اگر با کسی عهد ببندند تا پای جان کمک می‌کنند اما آنها در بخش اشتغال مظلوم واقع شدند.

وی تصریح کرد: سرمایه‌گذاران نیز باید صادقانه خدمت کنند و شهرستان گلوگاه را به خوبی به همه کشور و حتی گردشگران خارجی معرفی کنند، به طور حتم اگر خدمت صادقانه باشد سود خوبی هم خواهد داشت.

تباکی با اشاره به پروژه مکان تفریحی گردشگری پردیس گفت: این پروژه در دهه فجر در ابتدای راه جنگلی گلوگاه به دامغان، کلنگ‌زنی خواهد شد و تلاش بر این است طی سه سال به پایان برسد.

فرماندار گلوگاه افزود: با توجه به این امر جهانگردی به عنوان صنعت شناخته شده است و می توان از آن به عنوان منبع اصلی در آمد استفاده کرد، این شهرستان زمینه جذب مردم را دارد و باید با قاطعیت گفت این یک فرصت طلایی برای سرمایه‌گذاران است.

۳۱۴۱/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گلوگاه - پروژه - شهرستان - سرمایه‌گذاران - ایجاد - فرماندار - عنوان - صادقانه - اشاره - افزود - تباکی - سرمایه‌گذاری - تله‌کابین - گردشگری -

نظر شما در مورد : شرایط ایجاد تله‌کابین در گلوگاه وجود دارد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*