مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37805 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 13:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
درخواست هلال احمر مازندران برای کمک به زلزله زدگان

درخواست هلال احمر مازندران برای کمک به زلزله زدگان

مازندشورا: مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران شیوه های کمک مردمی به زلزله زدگان غرب کشور را نقدی و غیر نقدی اعلام کرد و گفت که پتوی نو و غیر مستعمل و غذاهای کنسروی فوری ترین نیاز مردم این مناطق است و مازندرانی ها کمک های غیر نقدی خود را به این صورت اهدا کنند .

مازندشورا: مجتبی اکبری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : با توجه به اینکه مازندران ، استان معین کرمانشاه نیست ، اقلام ضروری تر همچون آب معدنی توسط استان های معین برای لزله زدگان تامین می شود .
وی ادامه داد : تاکنون یکهزار دست چادر امدادی و 2 هزار تخته پتو از سوی هلال احمر مازندران به کرمانشاه ارسال شد .
مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران همچنین از تداوم ارسال کمک های این نهاد به مناطق زلزله خبرداد و افزود : امروز 2 هزار تخته پتو و 2 هزار چادر امدادی نیز به این مناطق ارسال می شود .
وی همچنین از مردم نوعدوست مازندران خواست تا کمک های نقدی خود را به شماره حساب 99999 تمام بانک های عامل ملی ، ملت و صادارت به حسب جمعیت هلال احمر واریز کنند .
به گفته اکبری 10 تیم واکنش سریع به تعداد 65 امدادگر و نجاتگر متبحر هلال احمر مازندران به کرمانشان اعزام شدند و در منطقه ثلاث باباجانی مشغول ارائه خدمات هستند .
زلزله 7 و 3 دهم ریشتری 21 آبان خسارت های جانی و مالی به استان های غرب کشور وارد کرد که تاکنون بیش از 400 نفر از هموطنانمان نیز جان خود را از دست دادند .
خبرنگار : فاطمه قنبری قادیکلایی ** انتشاردهنده : حسن فلاحتی
2096/1654

اجتماعي

هلال احمر

كمك زلزله زدگان

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - زلزله - ارسال - استان - زدگان - جمعیت - همچنین - مناطق - امدادی - تاکنون - افزود - اکبری - کرمانشاه - خبرنگار -

نظر شما در مورد : درخواست هلال احمر مازندران برای کمک به زلزله زدگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها