مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37817 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کیفیت ، کنترل و نظارت و سرعت سه عنصر مهم در فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان

مدیرکل راه و شهرسازي مازندران در جلسه شوراي اداري اين اداره كل عنوان نمود :

کیفیت ، کنترل و نظارت و سرعت سه عنصر مهم در فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان

مازندشورا: مدیر کل راه و شهرسازي استان مازندران در اولین نشست خود با رؤساي ادارات تابعه اين اداره كل خواستار تسریع هر چه بیشتر در اجرای فعالیت های این اداره کل شد و عنوان نمود : سرعت در عملیات ، کنترل در روند اجرایی و هچنین کیفیت عملیات سه عنصر مهم� در فعالیت های راه و شهرسازی استان در بخشهای مختلف…

مازندشورا:به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران  عبداله بهادری در اين نشست عنوان نمود : بايد همچون گذشته با تلاش و جديت براي اهداف و برنامه هاي اين اداره كل از هيچ كوششي دريغ نكرده و با تمام توان و امكانات براي تسریع در اجرای پروژه ها و اتمام پروژه های نیمه تمام با بهره گیری از امکانات موجود در این استان بکوشیم.

وی خاطرنشان ساخت : مهمترین عاملی که می تواند در تسریع و پیشرفت هر پروژه ای موثر باشد ، نظارت دقیق و حضور فعال و مستمر بر سر آن پروژه بوده ، لذا از همه مدیران و روسات ادارات تابعه و ستادی خواسته تا این مسئله مهم را در اولویت اصلی کار خود لحاظ کند .

مدیرکل راه و شهرسازی استان با اشاره به نقش تاثیرگذار وزارت راه و شهرسازی در استان افزود : وزارت راه و شهرسازی با توجه به گستردگی و تنوع ارائه خدمات در کشور و استان نقش بسیار پررنگ و تاثیرگذاری دارد و این تاثیرگذاری و بهبود ارائه خدمت در سطوح مختلف به هموطنان عزیز میسور نخواهد شد مگر با تلاش ، پشتکار و همت بالای تمامی کارکنان ، کارشناسان و مدیران در تمامی سطوح .

عبداله بهادری خاطرنشان ساخت : اولویت نخست راه و شهرسازی مازندران اتمام پروژه های نیمه تمام در استان است و در این راستا با بسیج تمامی امکانات و بکارگیری همه عوامل در تلاش هستیم تا پروژه های نیمه تمام در استان را با جدیت پیگیری و به سرانجام برسانیم تا انشااله کام مردم شریف استان از بهره برداری و افتتاح این پروژه ها شیرین شود .

مدیرکل راه و شهرسازی استان مازندران با اشاره به لزوم تعامل روسای ادارات در حوزه کاری خود یادآور شد : روسای ادارات باید ارتباط موثر با فرمانداران ، شهرداران و نمایندگان داشته و با درایت و تیزبینی از این ارتباطات برای دستیابی به اهداف راه و شهرسازی بهره گیری نمایند .

عبداله بهادری در بخشی دیگر از سخنان خود پیگیری سیاست های وزارت راه و شهرسازی در مجموعه استان و شهرستان ، پیگیری اهداف و تکالیفی که برعهده وزارت راه و شهرسازی می باشد را از جمله برنامه هایی برشمرد که روسای ادارات می بایست به جد بدنبال آن باشند .

مدیرکل راه وشهرسازی استان مازندران در اين نشست به بكارگيري از توان اجرايي مسولين ذيربط و اطلاع آنان از موانع و پيشرفتهاي پروژه هاي شهرستانها و تلاش در جهت تسريع در اجراي پروژه هاي بخش ساخت و توسعه راه ، فنی و اجرایی ، معماری و شهرسازی ، بافت فرسوده ، راه روستای و مسكن مهر تاكيد ويژه نمود .


منبع : اداره کل راه و شهرسازی استان مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : استان - شهرسازی - پروژه - مدیرکل - ادارات - مازندران - اداره - وزارت - بهادری - اهداف - پیگیری - روسای - عبداله - تمامی - اولویت - اشاره - تاثیرگذاری - ارائه - اتمام - شهرسازي - نظارت - عنوان - برنامه - تسریع - خاطرنشان - امکانات - مدیران -

مطالب مرتبط با : کیفیت ، کنترل و نظارت و سرعت سه عنصر مهم در فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان
نظر شما در مورد : کیفیت ، کنترل و نظارت و سرعت سه عنصر مهم در فعالیت های اداره کل راه و شهرسازی استان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها