مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37821 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 11:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

صبحانه کاری اعضای شورای شهر و شهردار تهران

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای شهر تهران گفت: یکی از موضوعات مطرح شده در جلسه صبحانه کاری شهردار و اعضای شورا، کمک‌رسانی شهرداری تهران به زلزله‌زدگان غرب کشور بود.

مازندشورا:در جلسه علنی روز سه‌شنبه رئیس شورای شهر تهران از نماینده شهرداری درخواست کرد که گزارش عملکرد شهرداری تهران در خصوص زلزله غرب پایتخت را ارائه کند.

اگر دیگران شأن شورا را رعایت نمی‌کنند، خودمان شأن شورا را رعایت کنیم

در ادامه محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در واکنش به این اظهارات رئیس شورا گفت: تغییر دستور جلسه نیاز به مصوبه دارد. همچنین چرا باید این گزارش توسط روابط‌عمومی شهرداری ارائه شود، اگر دیگران شأن شورا را رعایت نمی‌کنند، خودمان این کار را انجام دهیم؛ معاون شهردار باید این گزارش را ارائه کند؛ نه روابط‌عمومی.

در ادامه جلسه حجت نظری عضو کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر تهرا نیز با تائید سخنان علیخانی گفت: من تأکیدی بر اینکه چه کسی گزارش را ارائه کند، ندارم اما تغییر دستور جلسه نیاز به اعلام قبلی دارد.

حسن رسولی خزانه‌دار شورای شهر تهران نیز در پاسخ به این تذکر گفت: عارفی‌نیا هم‌تراز معاونان شهردار است و نیاز است که مردم شهر بدانند شهرداری در این رابطه چه کرده است.

محسن هاشمی نیز توضیح داد: در جلسه‌ای که هفت صبح با شهردار تهران داشتیم، یکی از موضوعات مطرح شده، زلزله غرب کشور و کمک‌رسانی به زلزله‌زدگان بود و ساعت ۸:۳۰ تصمیم گرفته شد گزارشی از شهرداری در این خصوص ارائه شود؛ بنابراین فرصت اطلاع‌رسانی نبود و فکر نمی‌کنم شأن شورا نیز به خاطر ارائه این گزارش بر هم بریزد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تهران - ارائه - شورای شهر - گزارش - شهرداری - شورای - شهردار - رعایت - تغییر - دستور - روابط‌عمومی - زلزله - کمیسیون - علیخانی - نمی‌کنند - خودمان - ادامه - دیگران -

نظر شما در مورد : صبحانه کاری اعضای شورای شهر و شهردار تهران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها