مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37823 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 11:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ما کار می‌خواهیم!

مردم چالوس خطاب به استاندار مازندران

ما کار می‌خواهیم!

مازندشورا: مردم ولایت‌مدار این دیار علویان و خط‌شکنان دوران دفاع مقدس در تعجب هستند که چه رمز و رازی در پشت پرده دستگاه‌های اجرایی این استان وجود دارد که آن‌گونه که شایسته این مردم بوده و هست، تاکنون تحقق نیافته است.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان چالوس، ربیع فلاح استاندار سابق مازندران، از یک طرف به‌عنوان شهروند مازندرانی و شخصیت حقیقی، مطالبه‌گر و بستانکار حقوق مدنی خود از دولت و دستگاه‌های اجرایی بوده و از سویی دیگر به‌عنوان نخستین شخصیت حقوقی از سوی دستگاه حکومتی،  برای احقاق حقوق مدنی شهروندان مازندرانی به‌عنوان نماینده سیاسی و اجتماعی دولت در این استان در مقابل مطالبات مردم، بدهکار به‌شمار می‌رفت و در مقابل درخواست‌های مردم باید جوابگو می‌بود که علی‌القاعده برای تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم مازندران می‌کوشید تا مطالبات مردم این دیار را از سوی دولت تأدیه کرده  و محقق کند.

فلاح  زمانی نیز رئیس سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور بوده و متعاقب پذیرش مسؤولیت‌های مختلف و متفاوت به‌عنوان استاندار بومی استان مازندران منصوب و مشغول به کار شده بود و به‌عنوان فردی مازندرانی و مسؤول، در زمینه‌های مختلف این استان اعم از تاریخی، جغرافیایی، اجتماعی، فرهنگی، آداب،  رسوم و نیز در زمینه‌های کشاورزی، صنعتی، گردشگری، منابع طبیعی، اشتغال بیکاران، خواسته‌ها و مطالبات مردم و همچنین از نظر ظرفیت‌ها و استعدادهای بالقوه و بالفعل و وجود نیروهای کارآمد این استان کاملاً مطلع بوده  چرا چون خود با همه این داشته‌ها و نداشته‌های استان مازندران زندگی کرده است و برای تحقق اهداف و اجرای طرح‌ها و برنامه‌های استانی  و مطالبات به‌حق مردم و خود نیز به‌عنوان شهروند مازندرانی و مطالبه‌گر در کسوت هم شهروند و هم کارگزار جمهوری اسلامی در استان باید درصدد تأدیه مطالبات و تحقق خواسته‌ها و مطالبات مردم بر می‌آمد.

مردم ولایت‌مدار این دیار علویان و خط‌شکنان دوران دفاع مقدس در تعجب هستند که  چه رمز و رازی در پشت پرده دستگاه‌های اجرایی این استان وجود دارد که آن‌گونه که شایسته این مردم بوده و هست، تاکنون تحقق نیافته است.

در حالی که باوجود تلاش‌ها و حمایت‌های  این مدیر ارشد استان و فرزند مازندرانی، در تحقق اهداف، خواسته‌ها و تأدیه حقوق مدنی و مطالبات مردم این دیار به‌طور عام و در تحقق مطالبات شهروندان چالوسی به‌عنوان منطقه گردشگری به‌طور ویژه، در قیاس با دیگر مناطق گردشگری در سطح کشور از جمله استان اصفهان، آن‌گونه که انتظار می‌رفت و شایسته مردم این دیار بوده، چندان توفیقی حاصل نشده است.

به‌ویژه در زمینه اشتغال جوانان مازندرانی دارای تحصیلات عالیه و دانشگاهی که  همچنان با شتاب به دنبال کار و اشتغال می‌دوند.

با این وجود در نخستین سفر محمد اسلامی که گفته می‌شود از وزارت دفاع و حوزه دفاعی کشور به‌عنوان استاندار جدید مازندران منصوب شده، در نخستین سفر خود به چالوس، پس از بازدید از محل دپوی زباله‌های این شهر، همزمان با اربعین حسینی در آیین  سوگواری و اربعین شهدای کربلا  شرکت کرده  و با اتمام مراسم ویژه اربعین، لحظاتی کوتاه و گذری با مردم این شهر به‌صورت چهره به چهره دیدار داشته و شهروندان چالوسی هم دم را غنیمت شمرده و دور استاندار مازندران حلقه زده و با لحنی نه‌چندان ملایم، خواسته‌ها و مطالبات همیشگی خود را بیان و تکرار کرده و از محمد اسلامی استاندار تازه‌وارد مازندران خواستار ایجاد زمینه با هدف رونق بازار کسب و کار شدند، در حالی‌ که محمدمهدی راشدی امام جمعه چالوس، قاسم احمدی نماینده مردم منطقه در مجلس شورای اسلامی، محمدناصر زندی فرماندار چالوس و جمعی از مدیران محلی و استانی، استاندار را همراهی می‌کردند، برخی از شهروندان چالوسی هم‌صدا خطاب به  استاندار مازندران، اعلام کردند: آقای استاندار! ما کار می‌خواهیم، لطفاً با گزینش تیمی کارآمد، توانمند، پرتلاش و برنامه‌محور و نه سیاست‌باز، به‌عنوان یاران خود در استانداری، زمینه‌های لازم برای اشتغال ما و فرزندان تحصیل‌کرده‌مان را فراهم آورید.

ما دیگر توان اداره زندگی پرهزینه و تأمین مایحتاج فرزندان دختر و پسر جوان تحصیل‌کرده، دم‌بخت و بیکار خود را نداریم، نگذارید در سطح استانداری، فرمانداری‌ها، نهاد ها و ادارات سراسر استان  به‌جای کار و خدمت کردن به مردم، سیاست‌بازی ‌ها و پارتی‌بازی‌ها رواج یابد. 

بهتر است  درصدد رفع بیکاری رونق بازار کسب و کار و اشتغال جوانان‌مان بر آیید چون تمام اعضای خانواده ما به‌علت بیکاری و بی‌پولی دچار افسردگی شدند.

تمام هم و غم خود را برای ایجاد زمینه اشتغال ۴۲ هزار بیکار از  سهم این استان  بکار بندید تا عمر و تحصیلات جوانان و نیز زحمات و هزینه‌کرد ما خانواده‌ها به هدر نرود که عمری را با تحمل هزینه‌های گزاف و زحمات فراوان برای تحصیلات فرزندان‌مان صرف کردیم اما تاکنون نتایج خوب و مطلوبی به‌دست نیاوردیم.

انتهای پیام/3141/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مطالبات - استان - به‌عنوان - مازندران - استاندار - اشتغال - مازندرانی - خواسته‌ها - چالوس - شهروندان - اسلامی - زمینه‌های - تأدیه - چالوسی - اربعین - تحصیلات - زمینه - گردشگری - نخستین - شهروند - می‌خواهیم - ایجاد - جوانان - مطالبه‌گر - منطقه - شخصیت - بازار - کسب و - بیکاری - زحمات - استان  - بیکار - استانداری - فرزندان - به‌طور - تاکنون - منصوب - نماینده - مختلف - کرده  - مقابل - اجتماعی - اجرایی - کارآمد - آن‌گونه - شایسته - درصدد - دستگاه‌های - زندگی - اهداف - می‌رفت -

نظر شما در مورد : ما کار می‌خواهیم!

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*