مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37824 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 11:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن
دلم فقط یک سلام آقاجان را می‌خواهد

ورزشکار معلول جویباری در آستانه سفر به مشهد:

دلم فقط یک سلام آقاجان را می‌خواهد

مازندشورا: قهرمان ویلچررانی کشور گفت: در جامعه به افراد معلول به‌عنوان افراد ناتوان نگاه می‌کنند، شاید ما از سلامت جسمی کامل برخوردار نباشیم اما دلیلی نمی‌شود به‌دلیل ضعف جسمی از زندگی و جامعه کناره بگیریم و گوشه‌نشینی و انزوا را انتخاب کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار فارس از شهرستان جویبار، علی محبتی با 70 درصد ضایعه نخاعی و مشکلات حرکتی از ناحیه پا، گوشه‌گیر و منزوی نشده و به ورزش ویلچررانی روی آورد و توانست مقام‌های متعدد استانی و کشوری را به‌دست آورد.

وی سه بار با ویلچر به مرقد امام خمینی(ره) سفر کرد اما این‌بار پس از اعلام سفرش به مشهد مقدس آن هم با ویلچر به سراغ این جوان پرشور رفتیم.

محبتی درباره علت سفر خود به خبرنگار ما گفت: پنج‌شنبه این هفته قرار است به یاد شهدای مدافع حرم اهل بیت(ع) و تعجیل در ظهور آقا امام زمان(ع) و با توکل بر خدا در مدت 4 روز از جویبار به مشهد مرقد مطهر امام رضا(ع) با ویلچر سفر ‌کنم.

وی اظهار کرد: شاید تصور اینکه با ویلچر به این سفر رفتن برای مردم امری محال یا بسیار سخت باشد ولی عشق امام رضا(ع) انرژی‌ای در من قرار داده که برای این سفر یک لحظه هم درنگ نمی‌کنم.

قهرمان ویلچررانی کشور بیان کرد: در جامعه به افراد معلول به‌عنوان افراد ناتوان نگاه می‌کنند، شاید ما از سلامت جسمی کامل برخوردار نباشیم اما دلیلی نمی‌شود به‌خاطر ضعف جسمی از زندگی و جامعه کناره بگیریم و گوشه‌نشینی و انزوا را انتخاب کنیم.

محبتی با بیان اینکه این سه بار با ویلچر به مرقد امام(ره) سفر کردم و هیچ مشکلی نداشتم، گفت: این‌بار و برای اولین‌بار می‌خواهم به دیدار سلطان عشق علی بن موسی‌الرضا(ع) بروم.

وی تمام آرزوی خود را در جمله «یک سلامِ آقاجان می‌خواهم» بیان کرد و افزود: حاضرم تمام سختی‌های در راه بودن مشهد را تحمل کنم ولی زمانی که اذن دخول به حرم یافتم یک سلام به آقاجان دهم.

این توانمند جویباری اظهار کرد: از آقا می‌خواهم این سعادت را به من بدهد و بار سفرم را مهیا کند تا به سلام آرزوهایم برسم.

محبتی از برخی از مسئولان به‌دلیل عدم حمایت گلایه کرد و گفت: از فرماندهی ناحیه مقاومت جویبار، شهردار جویبار، بخشدار مرکزی و فروشگاه ورزشی باران تشکر می‌کنم که دراین راه یاری‌ام کردند تا به آرزویم برسم.

گفتنی است علی محبتی سه قهرمانی استان و دو قهرمانی ویلچررانی کشور و همچنین قهرمانی استان کونگ‌فو در رشته تکنیک نمایشی و دفاع شخصی را در کارنامه ورزشی خود دارد. 

86050/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : محبتی - ویلچر - جویبار - ویلچررانی - آقاجان - قهرمانی - می‌خواهم - افراد - ورزشی - استان - جامعه - این‌بار - جویباری - خبرنگار - ناحیه - معلول - اظهار - اینکه -

نظر شما در مورد : دلم فقط یک سلام آقاجان را می‌خواهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها