مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3784 -تاریخ انتشار : سه شنبه 11 خرداد 1395 -ساعت : 12:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

با انتشار اطلاعیه‌ای از سوی نظام مهندسی ساختمان تهران اعلام شد:

مشاهده پرونده‌های برگشتی از سیستم ارجاع، درکارتابل همه مهندسان

مازندشورا: سازمان نظام مهندسی ساختمان استان تهران با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کلیه پرونده هایی که تا ساعت 16 هر روز برای بار سوم توسط ناظر برگشت خورده باشند از ساعت 16 الی 20 به تمام اعضای سازمان نظام مهندسی که مطابق تنظیمات کارتابل خود آمادگی قبول آن پرونده ها را دارند، از طریق کارتابل عرضه می شود.

مازندشورا:به گزارش «صما» در راستای اجرای تفاهم نامه 5 جانبه در خصوص خدماتمهندسی، برای ارجاع کار نظارت پرونده هایی که 3 بار توسط ناظران معرفی شده از صف،رد تایید می شوند (هر ناظر 36 ساعت فرصت تایید دارد و در صورت عدم تایید و یا ردپرونده، به ناظر بعدی ارجاع می شود و این فرآیند تا 3 بار انجام می شود)، مکانیزمیطراحی شده است که ارجاع این پرونده ها با سرعت و سهولت بیشتری انجام شود.

بر این اساس کلیه پرونده هایی که تا ساعت 16 هر روز برای بار سوم توسطناظر برگشت خورده باشند از ساعت 16 الی 20 به تمام اعضای سازمان نظام مهندسی کهمطابق تنظیمات کارتابل خود آمادگی قبول آن پرونده ها را دارند، از طریق کارتابلعرضه شده و داوطلبان ارائه خدمات نظارت به این پروژه ها، از طریق کارتابل آمادگیخود را اعلام می‌کنند.

طبق این اطلاعیه، پس از پایان مهلت داوطلبی، سیستم بر اساس اولویتداوطلبان در صف ارجاع کار، نسبت به ارجاع پرونده به داوطلبان اقدام می شود. درصورتی که به هر دلیل پرونده پس از ارجاع به اولین داوطلب دارای بالاترین امتیاز درصف، توسط سامانه شهرسازی برگشت بخورد، پرونده به نفر بعدی ارجاع می شود و به همینترتیب ادامه می یابد.

لازم به ذکر است دلایل برگشت پرونده در این حالت صرفا مواردی مانندعدم ظرفیت، منقضی شدن تاریخ پروانه و غیره خواهد بود و اراده ناظر برای تایید یاعدم تایید، به دلیل اعلام داوطلبی قبلی از فرآیند حذف شده و در صورت تایید سامانهشهرسازی، پرونده به صورت خودکار از سوی ناظر تایید می شود.

یادآور می شود که این سیستم از روز سه شنبه مورخ 11 خرداد ماه 1395ساعت 16 آغاز به کار خواهد نمود و با توجه به مواردی که قبلا در سیستم سه بار یا بیشتر توسط ناظران عدمتایید خورده اند، ده­ها پرونده در روز 11 خرداد ماه ساعت 16 ارائه خواهد شد.

نکات مهم:

با توجه به فرآیند تعریف شده، در حال حاضر هر عضو سازمان تنها براییکی از کارهای ارائه شده در فهرست می توانند اعلام داوطلبی کند.

در حال حاضر اثر اخذ این کارها در سهمیه و نوبت صف، مشابه سایر کارهایارجاعی بوده و تفاوتی از این نظر نخواهد داشت.

اعلام داوطلبی در صورتی که کار به عضو ارجاع نشود تاثیری در سهمیه وصف نخواهد داشت.

شرایط ارجاع کار برای افراد حقیقی و حقوقی مطابق تفاهم نامه 5 جانبهدر این مکانیزم رعایت خواهد شد.

ساعت بازگشایی سیستم (16) و ساعت اتمام مهلت اعلام داوطلبی (20) براساس ساعت رسمی سامانه خواهد بود.


منبع : صما


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پرونده - ارجاع - تایید - اعلام - داوطلبی - سیستم - فرآیند - ارائه - برگشت - مواردی - سامانه - خرداد - سهمیه - نخواهد - تفاهم - نظارت - مهندسی - خورده - کارتابل - داوطلبان - ناظران -

نظر شما در مورد : مشاهده پرونده‌های برگشتی از سیستم ارجاع، درکارتابل همه مهندسان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها