مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37844 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 13:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

درخواست رسیدگی به گزارشات سازمان بازرسی

مازندشورا: شهردارآنلاین: عضو شورای شهر تهران از شهرداری تهران خواست تمامی گزارشات سازمان بازرسی کل کشور، حداقل از سال ۹۰ تا ۹۶ مورد رسیدگی و پیگرد قانونی قرار بگیرد.

مازندشورا:محمد علیخانی در جلسه علنی روز سه شنبه گفت: سازمان بازرسی کل کشور طی سال‌های گذشته گزارش متعددی از تخلفات صورت گرفته در مجموعه شهرداری تهران به شهرداری و شورای شهر ارسال کرده است.

وی تصریح کرد: بخشی از این گزارشات که در دوره قبل به رئیس شورای شهر ارسال شده به نظر می‌رسد قابل دسترسی است، چون این گزارشات برای پیگیری به شورای شهر ارسال شده است باید مجددا جمع‌آوری و مورد رسیدگی قرار گیرد.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران بیان کرد: بخش دوم این گزارشات که در حال حاضر موجود و دسترسی به آن مقدور است حاکی از آن است که برخی از تخلفات محرز است ولی پیگیری نشده و تعدادی از مدیران که نام‌شان در این گزارش‌ها آمده، همچنان در مدیریت‌های ارشد شهرداری حضور دارند.

علیخانی بیان کرد: من از هیات رئیسه شورای شهر تهران می‌خواهم نسبت به این موضوع پیگیری و کشف این گزارشات از دسترس خارج شده اقدامات لازم را انجام دهد.

وی ادامه داد: از شهرداری تهران خواسته می‌شود تمامی گزارشات سازمان بازرسی کل کشور، حداقل از سال ۹۰ تا ۹۶ مورد رسیدگی و پیگرد قانونی قرار بگیرد تا از تضییع حقوق شهرداری و شهروندان جلوگیری و با مدیرانی که تخلفات آنها در گذشته محرز شده است برخورد قانونی صورت بگیرد.

محسن هاشمی در پاسخ به علیخانی گفت: همه گزارشات سازمان بازرسی در شورا قابل دسترس است و مشکلی وجود ندارد.

وی تصریح کرد: گزارش سازمان بازرسی به صورت محرمانه برای شورا، شهردار تهران و یا وزیر کشور ارسال شده و رونوشت آن مشخص است و گزارشات این طور نیست که وجود نداشته باشد.

هاشمی گفت: وقتی گزارشات بازرسی در اختیار هیات رئیسه قرار می‌گیرد، بنده آن را به کمیسیون‌های تخصصی شورا ارجاع می‌دهم.

رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: طی ۸۰ روزی که از فعالیت شورای پنجم می‌گذرد، گزارشاتی به شورا ارسال شده و بنده نیز آن را به کمیسیون‌های مربوطه ارجاع داده‌ام ضمن اینکه گزارشاتی را نیز در این زمینه به شهرداری تهران ارسال شده که تا به حال پاسخی از سوی شهردار داده نشده است.

رئیس شورای شهر گفت: تمامی گزارش های سازمان بازرسی در دسترس است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گزارشات - شورای - تهران - بازرسی - شورای شهر - شهرداری - ارسال - دسترس - پیگیری - رسیدگی - تخلفات - شهردار - کمیسیون‌های - گزارشاتی - بگیرد - ارجاع - دسترسی - گزارش - گذشته - تصریح - رئیسه - ادامه - قانونی -

نظر شما در مورد : درخواست رسیدگی به گزارشات سازمان بازرسی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*