مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37869 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 15:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قهرمانان ورزش مازندران کنارتان هستند/این غرب که غریب نیست

پیام ورزشکاران مازندرانی به زلزله‌زدگان غرب کشور

قهرمانان ورزش مازندران کنارتان هستند/این غرب که غریب نیست

مازندشورا: ورزشکاران مازندرانی که در اردوهای ملی کنار قهرمانان کرمانشاهی رسم و رزم‌افتخار آفرینی را برای ایران عزیز تمرین می‌کنند، مهیای یاری و همراهی بوده‌اند و ما ورزشکاران این کمک را دریغ نمی‌کنیم.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، کرمانشاه و کردستان همچون مازندران سرزمین یلان و قهرمانان بزرگ و تاریخ سازی بوده و هستند.

از دیرباز این دو استان به مانند مازندران دلاوری‌هایی را برای ورزش این مرز و بوم به ثبت رسانده‌اند که تا به همیشه از آنها یاد خواهد شد، شاید به همین دلیل است که مازندران اندوهی آشکار بر صدای اهالی اش و حزنی واضح بر سیمای مردمانش نشسته است.

زلزله ایستاده اما دل‌های ایرانیان هنوز می‌لرزد؛ قصه پر غصه این روزهای غرب ایران چشم‌ها را سرخ و تر نگه داشته ولی گمان و خیال همگان راحت! این غرب که غریب نیست. یک ایران کنارشان هست و در تحمل این درد سخت صبورانه همت می گمارد.

ورزشکاران مازندرانی که در اردوهای ملی کنار قهرمانان کرمانشاهی رسم و رزم‌افتخار آفرینی را برای ایران عزیز تمرین می‌کنند، مهیای یاری و همراهی بوده‌اند و دریغش نمی‌کنند.

چند جمله‌ای از برخی قهرمانان نام‌آور مازندرانی آورده‌ایم تا حادثه‌دیدگان بدانند چشم‌های همه شوق ایستایی دوباره شان را دارد.

رضا یزدانی قهرمان کشتی آزاد جهان

ایرانی‌ها یک خصیصه مشترک دارند و آن نوعدوستی است. این اتفاق در هر کجای دنیا می‌افتاد ناراحت می‌شدیم و برای کمک اقدام می‌کردیم. این زلزله‌زدگان که از خون و تبار خودمان هستند. وظیفه داریم که یاری‌شان کنیم. از مردم عزیز کشورم به‌خصوص مازندرانی‌های با وفا می‌خواهم در این برهه حیاتی به کمک آنان بروند.

صدیقه دریایی قهرمان ووشوی جهان

صحنه‌های پر از درد و غم در کرمانشاه و کردستان حال همگان را یکسان کرده است. من کمکی در حد وسع خود داشته‌ام و از مردم شریف ایران و بانوان ورزشکار آمل و مازندران استدعا دارم سهم مهر خود را ادا کنند تا هر چه زودتر ایران ما به شادابی گذشته بازگردد.

پیمان حسینی بهترین دروازه بان فوتبال ساحلی جهان

شرمنده‌ام که در کرمانشاه و کردستان نیستم. دوست داشتم میان هموطنانم باشم اما گفتند که حضورمان در محل اتفاق چندان کمکی نمی‌کند ولی در نوشهر و از اینجای ایران می‌گویم که قلب‌مان برای غرب کشور می‌تپد و از همگان و به ویژه جامعه یک‌دل ورزش خواهش دارم، هر مقدار و به هر ترتیب که می‌توانند؛ یاور زلزله‌زدگان باشند.

فاطمه چالاکی قهرمان لیگ جهانی کاراته

بغضی دارم که رهایم نمی‌کند. نگران و ناراحت مردم عزیز کرمانشاه و کردستان و آن منطقه هستم که می‌دانم چقدر مظلوم و دوست داشتنی هستند. از خانواده کاراته که همواره نقش خودش را به عنوان ورزش مردمی ایفا کرده، می‌خواهم با تمام توان خود کنار آسیب‌دیدگان باشند.

فرزان عاشورزاده
چه می‌توانم بگویم جز اینکه تسلیت و تسلیت و تسلیت. زبانم قاصر است از توصیف حالم. دوستان کرمانشاهی زیادی دارم که می‌دانم حالشان از من بهتر است. مردم نازنین ایران خودشان نگفته و نخواسته کمک می‌کنند اما باز هم می‌گویم که الان فصل همدردی است.

مبینا علی نسب قهرمان شطرنج جهان

از خدا خواسته‌ام که این غم و غصه را از چهره و دل هموطنان زلزله زده بشوید و این درد مشترک را مرهم بگذارد.
من هم در کنار آسیب‌دیدگان هستم و خانواده شطرنج به وظیفه خود در قبال هموطنان عمل خواهد کرد.

معین تقوی قهرمان ووشوی جهان


کاش توانم بیش از اینها بود تا بتوانم از رنج مردمان غیور کرمانشاه بکاهم. از وقتی این اتفاق افتاده، همه را می‌بینم که ناراحت هستند و واقعا اثر این زلزله باعث اندوه تمام ایران شده است. تنها کاری که می‌توانم انجام دهم، مشارکت در یاری رسانی به همنوعان است و خواهشی دارم از همشهریان نوری و هم استانی‌های مازندرانی که در این حرکت ارزشمند انسانی و معنوی به مانند همیشه مشارکت داشته باشند.

3141/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قهرمان - کرمانشاه - مازندران - مازندرانی - قهرمانان - کردستان - همگان - اتفاق - باشند - تسلیت - ناراحت - زلزله‌زدگان - زلزله - آسیب‌دیدگان - می‌دانم - می‌توانم - خانواده - شطرنج - مشارکت - هموطنان - کاراته - می‌گویم - ورزشکاران - همیشه - مشترک - وظیفه - می‌خواهم - کرمانشاهی - نمی‌کند - ووشوی - مانند -

نظر شما در مورد : قهرمانان ورزش مازندران کنارتان هستند/این غرب که غریب نیست

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*