مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37898 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 17:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اتخاذ تدابیر ویژه برای عزاداری هیئت های مذهبی در مشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندارمشهد از برنامه ریزی ویژه برای تردد و عزاداری هیئت های مذهبی در مشهد بویژه خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی خبر داد.

مازندشورا:محمدرحیم نوروزیان ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیمات شورای ترافیک شهرستان مشهد در دهه پایانی صفر  اظهار کرد: مطابق برنامه ریزی ها مقرر شده است خیابان شهید اندرزگو به سمت ورودی باب الجواد(ع) برای تردد خودروها، تاکسی ها،وسایل حمل و نقل عمومی و خودروهای امدادی باز بماند و هیات های مذهبی از خیابان امام رضا(ع) و از مسیر چهارراه خسروی به سمت چهارراه شهدا هدایت شوند. 

وی افزود: انتهای مسیر خط ویژه اتوبوس BRT در میدان بیت المقدس به دلیل اینکه ازدحام در آن منطقه زیاد است، مسدود می شود. همچنین مقرر شده با تعبیه موانعی توسط شهرداری، این خط ایزوله شود به نحوی که اتوبوس ها امکان دور زدن داشته باشند. 

فرماندار مشهد تصریح کرد: تصمیم دیگر ما این بود که سازمان ترافیک شهرداری مشهد از میدان توحید تا ابتدای زیرگذر خیابان شیرازی خط ویژه ای برای تردد اتوبوس ها ایجاد کند. 

وی ادامه داد: کارگروه فنی در مسیرهای حرکت هیات ها به حرم مطهر برنامه ریزی لازم را انجام خواهد داد تا حتی الامکان خط ویژه اتوبوس در خیابان طبرسی نیز باز نگه داشته شود. 

نوروزیان ابراز کرد: افراد در مبادی ورودی مشهد سازماندهی شدند تا کاروان های پیاده را به مسیرهای مشخص هدایت کنند و پیش بینی هایی نیز برای خروج مناسب زائران از مشهد انجام شده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اتوبوس - میدان - شهرداری - خیابان - مسیرهای - هدایت - نوروزیان - ترافیک - ورودی - چهارراه - مذهبی -

نظر شما در مورد : اتخاذ تدابیر ویژه برای عزاداری هیئت های مذهبی در مشهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها