مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37898 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 17:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اتخاذ تدابیر ویژه برای عزاداری هیئت های مذهبی در مشهد

مازندشورا: شهردارآنلاین: فرماندارمشهد از برنامه ریزی ویژه برای تردد و عزاداری هیئت های مذهبی در مشهد بویژه خیابان های منتهی به حرم مطهر رضوی خبر داد.

مازندشورا:محمدرحیم نوروزیان ظهر سه شنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به تصمیمات شورای ترافیک شهرستان مشهد در دهه پایانی صفر  اظهار کرد: مطابق برنامه ریزی ها مقرر شده است خیابان شهید اندرزگو به سمت ورودی باب الجواد(ع) برای تردد خودروها، تاکسی ها،وسایل حمل و نقل عمومی و خودروهای امدادی باز بماند و هیات های مذهبی از خیابان امام رضا(ع) و از مسیر چهارراه خسروی به سمت چهارراه شهدا هدایت شوند. 

وی افزود: انتهای مسیر خط ویژه اتوبوس BRT در میدان بیت المقدس به دلیل اینکه ازدحام در آن منطقه زیاد است، مسدود می شود. همچنین مقرر شده با تعبیه موانعی توسط شهرداری، این خط ایزوله شود به نحوی که اتوبوس ها امکان دور زدن داشته باشند. 

فرماندار مشهد تصریح کرد: تصمیم دیگر ما این بود که سازمان ترافیک شهرداری مشهد از میدان توحید تا ابتدای زیرگذر خیابان شیرازی خط ویژه ای برای تردد اتوبوس ها ایجاد کند. 

وی ادامه داد: کارگروه فنی در مسیرهای حرکت هیات ها به حرم مطهر برنامه ریزی لازم را انجام خواهد داد تا حتی الامکان خط ویژه اتوبوس در خیابان طبرسی نیز باز نگه داشته شود. 

نوروزیان ابراز کرد: افراد در مبادی ورودی مشهد سازماندهی شدند تا کاروان های پیاده را به مسیرهای مشخص هدایت کنند و پیش بینی هایی نیز برای خروج مناسب زائران از مشهد انجام شده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اتوبوس - میدان - شهرداری - خیابان - مسیرهای - هدایت - نوروزیان - ترافیک - ورودی - چهارراه - مذهبی -

نظر شما در مورد : اتخاذ تدابیر ویژه برای عزاداری هیئت های مذهبی در مشهد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*