مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37899 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 17:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش 5برابری سرانه فضای سبز شهر صالحیه

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار صالحیه با اشاره به اینکه طی ۳ سال اخیر اقدامات خوبی در این شهر صورت گرفته است گفت: سرانه فضای سبز شهر صالحیه ۵ برابر افزایش یافته است.

مازندشورا: علیرضا قربانی، در جلسه شورای اداری این شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: طی ۳ سالی که از خدمت ما در شهر صالحیه می گذرد اقداماتی در این مدت جهت خدمت رسانی به مردم این شهر انجام پذیرفته است.

قربانی افزود: در بدوتحویل گرفتن شهرداری صالحیه این شهر حتی آتشنشانی هم نداشت و در طول این ۳ سال ۲ ساختمان مجزا برای این منظور احداث شده است و همچنین در روزهای آتی یک ساختمان جدید دیگر نیز به این مهم اختصاصا داده خواهد شد.

وی بیان داشت: از دیگر اقدامات خوب شهرداری در این مدت ایجاد سرا های محله در صالحیه بوده است و اولین سرای محله در ۴ طبقه در این شهر ساخته شده است و همچنین در چند روز آینده نیز ساختمان پزشکان سرای محله نیز مورد افتتاح قرار خواهد گرفت و کار خدمات رسانی نیز در آن آغاز خواهد شد.

شهردار صالحیه  با اشاره به اینکه اولین پارک بانوان غرب استان تهران در شهر صالحیه احداث شده است گفت: چند سالی است که این پارک مورد افتتاح قرار گرفته و مکان بسیار مناسبی جهت تجمع بانوان که بیش از ۵۰ درصد جمعیت شهر را تشکیل می دهند  شده و فعالیت های ورزشی و فرهنگی و آموزشی بانوان در این مکان به انجام می رسد.

قربانی اظهار داشت: دانشگاه علمی کاربردی شهر صالحیه با ۴ رشته تا بهمن ماه دانشجو پذیرش می کند و ساختمانی با متراژ۱۲۰۰ متر بنا در مجاورت پارک بانوان به این امر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه پارک نهج البلاغه با متراژ۱۰ هکتار در شهر صالحیه وجود دارد بیان داشت:  ۴ هکتار از  فاز اول این پارک با حضور معاون رییس جمهور افتتاح شده است و فاز دوم و سوم با دو زمین فوتسال دیگر در ایام الله دهه فجر افتتاح می شود.

شهردار صالحیه گفت: شهر صالحیه با ۷۰ هزار نفر جمعیت قبلا فقط ۲ هکتار پارک داشت اما اکنون وقتی می بینیم که به یکباره ۱۰ هکتار به آن اضافه می شود این یعنی ۵ برابر فضای سبز را در شهر صالحیه افزایش داده ایم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صالحیه - بانوان - افتتاح - هکتار - ساختمان - قربانی - شهردار - اشاره - جمعیت - اینکه - همچنین - رسانی - اظهار - شهرداری - احداث - افزایش - اولین -

نظر شما در مورد : افزایش 5برابری سرانه فضای سبز شهر صالحیه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها