مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37899 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 17:44

چاپ به اشتراگ گذاشتن

افزایش 5برابری سرانه فضای سبز شهر صالحیه

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار صالحیه با اشاره به اینکه طی ۳ سال اخیر اقدامات خوبی در این شهر صورت گرفته است گفت: سرانه فضای سبز شهر صالحیه ۵ برابر افزایش یافته است.

مازندشورا: علیرضا قربانی، در جلسه شورای اداری این شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: طی ۳ سالی که از خدمت ما در شهر صالحیه می گذرد اقداماتی در این مدت جهت خدمت رسانی به مردم این شهر انجام پذیرفته است.

قربانی افزود: در بدوتحویل گرفتن شهرداری صالحیه این شهر حتی آتشنشانی هم نداشت و در طول این ۳ سال ۲ ساختمان مجزا برای این منظور احداث شده است و همچنین در روزهای آتی یک ساختمان جدید دیگر نیز به این مهم اختصاصا داده خواهد شد.

وی بیان داشت: از دیگر اقدامات خوب شهرداری در این مدت ایجاد سرا های محله در صالحیه بوده است و اولین سرای محله در ۴ طبقه در این شهر ساخته شده است و همچنین در چند روز آینده نیز ساختمان پزشکان سرای محله نیز مورد افتتاح قرار خواهد گرفت و کار خدمات رسانی نیز در آن آغاز خواهد شد.

شهردار صالحیه  با اشاره به اینکه اولین پارک بانوان غرب استان تهران در شهر صالحیه احداث شده است گفت: چند سالی است که این پارک مورد افتتاح قرار گرفته و مکان بسیار مناسبی جهت تجمع بانوان که بیش از ۵۰ درصد جمعیت شهر را تشکیل می دهند  شده و فعالیت های ورزشی و فرهنگی و آموزشی بانوان در این مکان به انجام می رسد.

قربانی اظهار داشت: دانشگاه علمی کاربردی شهر صالحیه با ۴ رشته تا بهمن ماه دانشجو پذیرش می کند و ساختمانی با متراژ۱۲۰۰ متر بنا در مجاورت پارک بانوان به این امر اختصاص یافته است.

وی با اشاره به اینکه پارک نهج البلاغه با متراژ۱۰ هکتار در شهر صالحیه وجود دارد بیان داشت:  ۴ هکتار از  فاز اول این پارک با حضور معاون رییس جمهور افتتاح شده است و فاز دوم و سوم با دو زمین فوتسال دیگر در ایام الله دهه فجر افتتاح می شود.

شهردار صالحیه گفت: شهر صالحیه با ۷۰ هزار نفر جمعیت قبلا فقط ۲ هکتار پارک داشت اما اکنون وقتی می بینیم که به یکباره ۱۰ هکتار به آن اضافه می شود این یعنی ۵ برابر فضای سبز را در شهر صالحیه افزایش داده ایم.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : صالحیه - بانوان - افتتاح - هکتار - ساختمان - قربانی - شهردار - اشاره - جمعیت - اینکه - همچنین - رسانی - اظهار - شهرداری - احداث - افزایش - اولین -

نظر شما در مورد : افزایش 5برابری سرانه فضای سبز شهر صالحیه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*