مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37901 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ظرفیت بالای سازمان فرهنگی وهنری در تحقق فضای سالم مجازی

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، ظرفیت و توانمندی این سازمان را در تحقق فضای سالم مجازی در بین خانواده های پایتخت نشین، بسیار مهم و تاثیرگذار خواند.

مازندشورا:محمود صلاحی عصر سه شنبه ضمن بازدید از یازدهمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال با اشاره به قابلیت های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در پایتخت از جمله وجود 34 فرهنگسرا، 160خانه فرهنگ، 100 نگارخانه، 400 کتابخانه و 7 موسسه و باغ کتاب تهران با فضای مسقف 70 هزارمتری و دارای 700 هزار عنوان کتاب، ورود این سازمان در حوزه ایجاد و تحقق فضای سالم مجازی بسیار راهگشا و موثر دانست. 
وی ادامه داد:شاید بالغ بر 300 هزارنفر در روز از مراکز سازمان فرهنگی وهنری از جمله فرهنگسراها و خانه های فرهنگ و پنج پردیس که دارای 30 سالن سینما می باشند دیدن می کنند و اینها یک امکان بسیار بزرگی را برای بحث های آموزشی در مجموعه های وابسته به سازمان فرهنگی و هنری فراهم کرده است.
صلاحی در خصوص ظرفیت فرهنگسراها برای تحقق فضای سالم مجازی در بین خانواده های پایتخت نشین ادامه داد: سازمان فرهنگی و هنری دارای 34 مرکز در پایتخت است و برای اینکه به مقیاس آن پی ببریم مجموع وزارت ارشاد تنها دارای یک فرهنگسرا است.
یازدهمین نمایشگاه بین المللی رسانه‌های دیجیتال با هدف آشنایی هر چه بیشتر فعالان حوزه دیجیتال و شرکت‌های فعال با آخرین تحولات صورت گرفته در حوزه رسانه‌های دیجیتال از تاریخ 20 الی 26 آبان در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار می‌شود.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فرهنگی - دیجیتال - دارای - پایتخت - تهران - مجازی - بسیار - ادامه - فرهنگسراها - رسانه‌های - وهنری - فرهنگسرا - نمایشگاه - صلاحی - ظرفیت - یازدهمین - فرهنگ -

نظر شما در مورد : ظرفیت بالای سازمان فرهنگی وهنری در تحقق فضای سالم مجازی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها