مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37902 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ایستگاه سیار دریافت کمک های مردمی ارومیه به زلزله زدگان

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار ارومیه با اشاره به بسیج همه امکانات مدیریت شهری برای دریافت کمک های مردمی به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: شهروندان می توانند کمک های خود را به اتوبوس های خط واحد شهری تحویل دهند.

مازندشورا:محمد حضرت پور افزود: به این منظور، دهها اتوبوس خط واحد شهری در نظر گرفته شده تا کمک های شهروندان را در کمترین زمان ممکن و با طی کمترین مسافت جمع آوری کنند. 
وی اضافه کرد: اقلام مورد نیاز برای زلزله زدگان شامل چادر، پتوی تازه، لوازم گرمایشی، کنسرو، آب معدنی، نان، قند، شکر، برنج و روغن است.
وی اظهار کرد: علاوه بر اتوبوس های شهری، شهرداری های پنج گانه نیز برای دریافت کمک های شهروندان بسیج شده اند.
شهردار ارومیه با اشاره به کمک های نهادهای مختلف این شهر برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، گفت: اتحادیه سردخانه داران استان بیش از چهار هزار پتو برای زلزله زدگان اهدا کرده که برای ارسال در اختیار شهرداری ارومیه قرار گرفته است.
دومین محموله های جمع آوری شده از آذربایجان غربی فردا/ چهارشنبه/ به مناطق زلزله زده ارسال می شود.
بر اثر زمین لرزه 7.2 ریشتری 21 آبان سال جاری در مرز ایران و عراق در امتداد استان کرمانشاه، حدود 500 نفر از هموطنان در این این جان خود را از دست داده اند و هزاران نفر نیز زخمی شده اند. 
پس از اعلام نهادهای امدادی برای دریافت کمک های مردمی، مردم آذربایجان غربی نیز همزمان با سراسر کشور برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه، اقلام ضروری را به نهادهای جمع آوری کننده تحویل داده اند. 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : زلزله - زدگان - ارومیه - کرمانشاه - نهادهای - دریافت - ارسال - آذربایجان - شهرداری - استان - شهروندان - مردمی - اتوبوس - گرفته - کمترین - اقلام -

نظر شما در مورد : ایستگاه سیار دریافت کمک های مردمی ارومیه به زلزله زدگان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها