مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37906 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بحث پر چالش تبلیغات روی اتوبوس ها

مازندشورا: شهردارآنلاین: بحث پرچالش تبلیغات روی اتوبوس ها در دستور کار جلسه کمیسیون عمران شورای شهر تهران قرار گرفت.

مازندشورا: هجدهمین جلسه کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران به بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف از جمله بحث پر چالش تبلیغات روی اتوبوس ها که پیش تر به زندان های متحرک معروف شده بود اختصاص داشت.

 این جلسه به ریاست محمد علیخانی، ریاست این کمیسیون و همچنین اعضای آن از جمله افشین حبیب زاده و شهربانو امانی برگزار شد؛ میهمانانی از جمله محسن پور سید آقایی؛ معاون ترافیک و حمل و نقل شهرداری تهران،پیمان سنندجی؛ مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و برخی از مسئولین حوزه ترافیک و حمل و نقل حضور داشتند که به بحث و بررسی در خصوص مسائل مختلف پرداخته شد.

بر این اساس برخی تصمیمات جهت هماهنگی امور میان شورا و شهرداری مورد بررسی قرار گرفت و در پایان بحث تبلیغات سطح بیرونی اتوبوس ها عنوان گشت؛ در این راستا یکی از اتوبوس های سطح شهر مورد بازدید قرار گرفت و میزان دید این اتوبوس ها بررسی شد.

گفتنی است در این جلسه نیز به بحث های دیگری همچون چگونگی اعمال طرح ترافیک، تامین اعتبارات خرید و تامین اتوبوس، نگاه مجدد به اتوبوس های از رده خارج و میزان آلایندگی آن ها، بررسی خطوط اتوبوس های سطح شهر و... پرداخته شد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اتوبوس - بررسی - ترافیک - تهران - تبلیغات - پرداخته - میزان - شهرداری - تامین - مختلف - کمیسیون - مسائل - ریاست -

نظر شما در مورد : بحث پر چالش تبلیغات روی اتوبوس ها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها