مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37907 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:25

چاپ به اشتراگ گذاشتن

«نادم»در تقویم فرهنگی استان بوشهر گنجانده می‌شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر آبپخش گفت: تلاش ویژه‌ای داریم تا نام و شخصیت نادم دوبیتی سرای مشهور آبپخش در تقویم فرهنگی استان بوشهر گنجانده می‌شود.

مازندشورا: فرخ عباسی عصر سه‌شنبه در نشست با اعضای انجمن کتابخانه عمومی آبپخش اظهار داشت: آبپخش از دیرباز، به شهر فرهنگ و ادب و دار العلم مشهور بوده و علمای فراوانی از این خطه به کشور معرفی شده است.

وی افزود: مرحوم آیت الله سید جواد مهدوی مرتضوی و مرحوم نادم دوبیتی سرای شهیر، دو شخصیت ارزشمند نگین سبز استان بوشهر هستند که شهرت کشوری دارند و مایه فخر و مباهات آبپخش هستند.

رئیس شورای شهر آبپخش از اهتمام به حق نیم درصد کتابخانه عمومی سخن گفت و ابراز داشت: شهرداری و شورای شهر آبپخش با افتخار از کتابخانه عمومی شهر و اهالی فرهنگ و هنر حمایت می‌کند و نسبت به پرداخت حق نیم درصد کتابخانه نیز در اسرع وقت اقدام خواهیم کرد.

وی از تلاش برای گنجاندن شخصیت نادم دوبیتی سرای مشهور آبپخش در تقویم فرهنگی استان بوشهر خبر داد و افزود: در این راستا مذاکراتی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد آبپخش داشته‌ایم و انشاءالله در آینده خبرهای خوبی در این رابطه خواهید شنید.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آبپخش - کتابخانه - عمومی - فرهنگ - بوشهر - استان - شخصیت - شورای شهر - دوبیتی - شورای - افزود - فرهنگی - تقویم - مشهور - مرحوم -

نظر شما در مورد : «نادم»در تقویم فرهنگی استان بوشهر گنجانده می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها