مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37908 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معضلات ترافیکی نسیم شهر توجه جدی میطلبد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار نسیم شهر در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان گفت: معضلات ترافیکی نسیم شهر توجه جدی میطلبد.

مازندشورا:عباس شوندی، در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان طی سخنانی اظهار داشت: در مرحله ورود به شهرداری نسیم شهر کارهای موثری جهت خدمت گزاری بیشتر به مردم شهرستان نسیم شهر صورت گرفته است.

شوندی افزود: یکی از مشکلات اساسی شهرستان نسیم شهر موضوع پارکینگ و ساخت و سازها بود که در این خصوص اقدامات خوبی صورت گرفته است که امیدواریم ادامه داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به زیبا سازی شهری بیان داشت: در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام شده مثل هم سطح سازی که بسیار مشهود است و موضوع دیگر ما در شهرستان مبحث رفع سد معبر را آغاز کرده ایم و در این زمینه نیز نیازمند حمایت و توجه هستیم.

شهردار نسیم بیان داشت: ترافیک ومعضلات ترافیکی نسیم شهر نیز در دستور کار هستند و به طور مثال در خیابان اصلی این شهر قانون ترافیکی و پارک ممنوع به درستی اعمال نمی شود و ترافیک سطح شهر نیز توجه جدی را می طلبد.

شوندی در پایان با اشاره به اینکه برای ایجاد یک شهر زیبا، با فضای سبز کافی و سالم و بدون ترافیک نیاز است که کلیه مسئولین با یکدیگر همکاری های لازم را داشته باشند و اقدام هر مسئول جدیدی در هر حوزه ای کامل کننده و مکمل مسئولین قبل باشد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - ترافیک - ترافیکی - شوندی - زمینه - مسئولین - اشاره - اقدامات - گرفته - موضوع - ادامه -

نظر شما در مورد : معضلات ترافیکی نسیم شهر توجه جدی میطلبد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها