مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37908 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 19:26

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معضلات ترافیکی نسیم شهر توجه جدی میطلبد

مازندشورا: شهردارآنلاین: شهردار نسیم شهر در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان گفت: معضلات ترافیکی نسیم شهر توجه جدی میطلبد.

مازندشورا:عباس شوندی، در جلسه شورای اداری شهرستان بهارستان طی سخنانی اظهار داشت: در مرحله ورود به شهرداری نسیم شهر کارهای موثری جهت خدمت گزاری بیشتر به مردم شهرستان نسیم شهر صورت گرفته است.

شوندی افزود: یکی از مشکلات اساسی شهرستان نسیم شهر موضوع پارکینگ و ساخت و سازها بود که در این خصوص اقدامات خوبی صورت گرفته است که امیدواریم ادامه داشته باشد.

وی در ادامه با اشاره به زیبا سازی شهری بیان داشت: در این زمینه نیز اقدامات خوبی انجام شده مثل هم سطح سازی که بسیار مشهود است و موضوع دیگر ما در شهرستان مبحث رفع سد معبر را آغاز کرده ایم و در این زمینه نیز نیازمند حمایت و توجه هستیم.

شهردار نسیم بیان داشت: ترافیک ومعضلات ترافیکی نسیم شهر نیز در دستور کار هستند و به طور مثال در خیابان اصلی این شهر قانون ترافیکی و پارک ممنوع به درستی اعمال نمی شود و ترافیک سطح شهر نیز توجه جدی را می طلبد.

شوندی در پایان با اشاره به اینکه برای ایجاد یک شهر زیبا، با فضای سبز کافی و سالم و بدون ترافیک نیاز است که کلیه مسئولین با یکدیگر همکاری های لازم را داشته باشند و اقدام هر مسئول جدیدی در هر حوزه ای کامل کننده و مکمل مسئولین قبل باشد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - ترافیک - ترافیکی - شوندی - زمینه - مسئولین - اشاره - اقدامات - گرفته - موضوع - ادامه -

نظر شما در مورد : معضلات ترافیکی نسیم شهر توجه جدی میطلبد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*