مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37915 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 20:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پاشازاده: یک سری مسائل تمرکز تیم نساجی را برهم زد/نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم

برای فوتبالی که امروز بازی کردیم خجالت می‌کشم

پاشازاده: یک سری مسائل تمرکز تیم نساجی را برهم زد/نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم

مازندشورا: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای فوتبالی که امروز بازی کردیم خجالت می‌کشم و باید درستش کنم ولی بعضی از مسائل روحی و روانی است و طرفداران ما باید مثل همیشه صبر و تحمل کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مهدی پاشازاده عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی در مقابل تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه امروز بازی خوبی انجام ندادیم و راضی نیستم، اظهار کرد: ما یک تیم پرمهره نیستیم و کسی از مشکلاتی که تیم ما را اذیت می‌کند خبر ندارد.

وی افزود: وقتی پنج بازیکن اصلی به دلیل مصدومیت نداریم فقط توانستیم در بازی امروز با تاکتیک و تعویض‌ها نتیجه را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: از بازی هفته قبل در مقابل بادران تمرکز لازم را نداشتیم و در نیمه نخست خوب بازی کردیم ولی در نیمه دوم تمرکز نداشتیم.

پاشازاده با بیان اینکه  یک سری مسائل تمرکز تیمم را بر هم زد، اظهار کرد: سعی می‌کنیم این مشکلات را رفع کنیم و مصدومیت بازیکنان دست و پای مرا بستند.

وی افزود: برای فوتبالی که امروز بازی کردیم خجالت می‌کشم و باید درستش کنم ولی بعضی از مسائل روحی و روانی است و طرفداران ما باید مثل همیشه صبر و تحمل کنند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران ادامه داد: تیم نساجی متعلق به طرفدارانش است و من به تیمم ایمان دارم و لیستی به کسی ندادم و شاید امروز روز خوب آنها نبود ولی با تمام وجود می‌جنگند.

پاشازاده با بیان اینکه شاید در نیم‌فصل از بعضی بازیکنان راضی نباشیم،گفت: در حال حاضر تیم بالای جدول است و روبه رشد است و در نیم‌فصل دوم بهتر هم می‌شود و باید همه آرامش خود را حفظ کنیم و کار سختی پیش رو داریم.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امروز - نساجی - پاشازاده - تمرکز - فوتبال - مسائل - نیم‌فصل - کردیم - سرمربی - مصدومیت - مازندران - بازیکنان - نداشتیم - افزود - اظهار - خجالت - فوتبالی - مقابل - اینکه - می‌کشم -

نظر شما در مورد : پاشازاده: یک سری مسائل تمرکز تیم نساجی را برهم زد/نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها