مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37915 -تاریخ انتشار : سه شنبه 23 آبان 1396 -ساعت : 20:41

چاپ به اشتراگ گذاشتن
پاشازاده: یک سری مسائل تمرکز تیم نساجی را برهم زد/نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم

برای فوتبالی که امروز بازی کردیم خجالت می‌کشم

پاشازاده: یک سری مسائل تمرکز تیم نساجی را برهم زد/نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم

مازندشورا: سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای فوتبالی که امروز بازی کردیم خجالت می‌کشم و باید درستش کنم ولی بعضی از مسائل روحی و روانی است و طرفداران ما باید مثل همیشه صبر و تحمل کنند.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان قائم‌شهر، مهدی پاشازاده عصر امروز در کنفرانس خبری بعد از بازی در مقابل تیم فوتبال صبای قم با بیان اینکه امروز بازی خوبی انجام ندادیم و راضی نیستم، اظهار کرد: ما یک تیم پرمهره نیستیم و کسی از مشکلاتی که تیم ما را اذیت می‌کند خبر ندارد.

وی افزود: وقتی پنج بازیکن اصلی به دلیل مصدومیت نداریم فقط توانستیم در بازی امروز با تاکتیک و تعویض‌ها نتیجه را حفظ کنیم.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران تصریح کرد: از بازی هفته قبل در مقابل بادران تمرکز لازم را نداشتیم و در نیمه نخست خوب بازی کردیم ولی در نیمه دوم تمرکز نداشتیم.

پاشازاده با بیان اینکه  یک سری مسائل تمرکز تیمم را بر هم زد، اظهار کرد: سعی می‌کنیم این مشکلات را رفع کنیم و مصدومیت بازیکنان دست و پای مرا بستند.

وی افزود: برای فوتبالی که امروز بازی کردیم خجالت می‌کشم و باید درستش کنم ولی بعضی از مسائل روحی و روانی است و طرفداران ما باید مثل همیشه صبر و تحمل کنند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران ادامه داد: تیم نساجی متعلق به طرفدارانش است و من به تیمم ایمان دارم و لیستی به کسی ندادم و شاید امروز روز خوب آنها نبود ولی با تمام وجود می‌جنگند.

پاشازاده با بیان اینکه شاید در نیم‌فصل از بعضی بازیکنان راضی نباشیم،گفت: در حال حاضر تیم بالای جدول است و روبه رشد است و در نیم‌فصل دوم بهتر هم می‌شود و باید همه آرامش خود را حفظ کنیم و کار سختی پیش رو داریم.

86045/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : امروز - نساجی - پاشازاده - تمرکز - فوتبال - مسائل - نیم‌فصل - کردیم - سرمربی - مصدومیت - مازندران - بازیکنان - نداشتیم - افزود - اظهار - خجالت - فوتبالی - مقابل - اینکه - می‌کشم -

نظر شما در مورد : پاشازاده: یک سری مسائل تمرکز تیم نساجی را برهم زد/نیم‌فصل دوم بهتر می‌شویم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*