مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37953 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران؛

آغاز محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران آغاز می‌شود.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و مشکلی از لحاظ وضعیت جوی وجود ندارد.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت روزهای پایانی صفر در محورهای مازندران، اضافه کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه، از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین از ساعت هشت یک‌شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است، گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت12 روز یک‌شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 یک‌شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از آب اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول با اعلام اینکه محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد، اضافه کرد: تردد تمامی تریلرها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روز یک‌شنبه از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج  به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز  از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که هنگام بارندگی با رعایت سرعت مطمئنه،پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله طولی رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

قدمی تصریح کرد: توصیه ما به رانندگان این است در زمان بروز ترافیک از انحراف به سمت چپ و عبور شانه خاکی راه پرهیز کرده و با صبر و تحمل بیشتر و همچنین استراحت کافی به رانندگی ادامه دهند.

وی یادآور شد: همچنین در صورت بروز ترافیک اطلاع‌رسانی لازم در مورد تغییر ساعت اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - نقلیه - وسایل - انواع - ممنوع - اعلام - مرزن‌آباد - امروز - به‌صورت - یک‌طرفه - محورهای - همچنین - یک‌شنبه - مأموران - وضعیت - تمامی - ترافیکی - محدودیت‌های - روزهای - همچنان - پرهیز - ادامه - بامداد - دوشنبه - رانندگان - استان - راه‌های - ترافیک - رانندگی - یادآور - رعایت - توصیه - اینکه - حاملان - کامیون - اضافه - پایانی - سوختی - فاسدشدنی - تریلر - رودهن - تریلرها -  تردد -

نظر شما در مورد : آغاز محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*