مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 37953 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 11:00

چاپ به اشتراگ گذاشتن
آغاز محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود

رئیس پلیس راه مازندران؛

آغاز محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود

مازندشورا: رئیس پلیس راه مازندران گفت: محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران آغاز می‌شود.

مازندشورا:علی‌رضا قدمی امروز درباره آخرین وضعیت محورهای مازندران در شهرستان ساری، اظهار کرد: در حال حاضر آمد و شد خودروها در تمامی محورهای مازندران به‌صورت عادی و روان است و مشکلی از لحاظ وضعیت جوی وجود ندارد.

وی با اشاره به آغاز محدودیت‌های ترافیکی به‌مناسبت روزهای پایانی صفر در محورهای مازندران، اضافه کرد: تردد انواع کامیون و کامیونت‌ها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز چهارشنبه، از ساعت هشت تا 24 روزهای پنج‌شنبه و جمعه و همچنین از ساعت هشت یک‌شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از محور هراز ممنوع است.

رئیس پلیس راه مازندران با بیان اینکه تردد تمامی تریلرها از محور هراز همچنان ممنوع است، گفت: تردد تمامی وسایل نقلیه از ساعت12 روز یک‌شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 یک‌شنبه تا ساعت 2 بامداد روز دوشنبه از آب اسک به رودهن به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

این مسؤول با اعلام اینکه محدودیت تردد تریلر و اتوبوس با توجه به وضعیت راه و فقدان ایمنی کافی در برخی پیچ‌ها در محور سمنان ـ مازندران همچنان ادامه دارد، اضافه کرد: تردد تمامی تریلرها به‌ جزء حاملان مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت 12 تا 24 روز جمعه و همچنین از ساعت هشت تا 24 روز یک‌شنبه از محور تهران به قائم‌شهر و بالعکس ممنوع است.

قدمی با اعلام اینکه تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج-چالوس همچنان ممنوع است، یادآور شد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 تا 24 امروز از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج  به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز  از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

 رئیس پلیس راه مازندران افزود: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 روز جمعه از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع بوده و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 18 تا 24 امروز از مرزن‌آباد به سمت کرج به‌صورت یک‌طرفه خواهد بود.

رئیس پلیس راه مازندران با تأکید بر پرهیز از ارتکاب به تخلفات حادثه‌ساز، خاطرنشان کرد: توصیه ما به تمام رانندگان وسایل نقلیه این است که هنگام بارندگی با رعایت سرعت مطمئنه،پرهیز از عجله و شتاب و رعایت فاصله طولی رانندگی کرده و با همکاری پلیس‌راه، سلامتی خود و خانواده را تضمین کنند.

قدمی تصریح کرد: توصیه ما به رانندگان این است در زمان بروز ترافیک از انحراف به سمت چپ و عبور شانه خاکی راه پرهیز کرده و با صبر و تحمل بیشتر و همچنین استراحت کافی به رانندگی ادامه دهند.

وی یادآور شد: همچنین در صورت بروز ترافیک اطلاع‌رسانی لازم در مورد تغییر ساعت اعمال محدودیت‌های ترافیکی در محورهای استان صورت می‌گیرد.

رئیس پلیس راه مازندران در پایان گفت: تلفن مرکز کنترل راه‌های مازندران با شماره‌های 2182934 و 2182920 با پیش شماره 011 به‌صورت شبانه‌روزی آماده پاسخگویی به هموطنان در مورد آخرین وضعیت راه‌های استان است.

86034/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مازندران - نقلیه - وسایل - انواع - ممنوع - اعلام - مرزن‌آباد - امروز - به‌صورت - یک‌طرفه - محورهای - همچنین - یک‌شنبه - مأموران - وضعیت - تمامی - ترافیکی - محدودیت‌های - روزهای - همچنان - پرهیز - ادامه - بامداد - دوشنبه - رانندگان - استان - راه‌های - ترافیک - رانندگی - یادآور - رعایت - توصیه - اینکه - حاملان - کامیون - اضافه - پایانی - سوختی - فاسدشدنی - تریلر - رودهن - تریلرها -  تردد -

نظر شما در مورد : آغاز محدودیت‌های ترافیکی روزهای پایانی صفر امروز در محورهای مازندران/ کندوان امروز یک‌طرفه می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها