نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 - ساعت : 16:29

کد مطلب: 38007 چاپ به اشتراگ گذاشتن

همگام با تکنولوژی روز؛

نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

اختصاصی مازندشورا: ظهر روز دوشنبه رئیس و اعضای اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری گرد هم آمدند.

اختصاصی مازندشورا: ظهر  روز دوشنبه رئیس و اعضای اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری گرد هم آمدند.
دستور کار این نشست که در باشگاه برق شهر ساری برگزار می شد، بررسی روند مکانیزه سازی مشاورین املاک شهر ساری بود.


اتحادیه مشاورین املاک مدتی است در نظر دارد برای فاصله گرفتن از بازار سنتی و حرکت همگام با پیشرفت تکنولوژی اقداماتی انجام دهد. پیگیری های این اتحادیه و همکاری با شرکت گنجینه اطلاعات مسکن کلید در نهایت منجر به تهیه اپلیکیشن اختصاصی مشاورین املاک و سایت ثبت اطلاعات مشتریان شده است.


در ابتدای این نشست سید مجتبی پیرزاده رئیس اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری ضمن بررسی برخی نکات مربوط به اعضای اتحادیه در خصوص مکانیزه کردن واحد های مشاور املاک شهر ساری عنوان کرد: آینده صنوف در تطبیق با تکنولوژی است. اگر در این مسیر قدم برداریم می توانیم در آینده نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم،در غیر اینصورت از دور کنار خواهیم رفت.


در ادامه نشست محمد دماوندی رئیس شرکت گنجینه اطلاعات مسکن کلید، به ارائه برخی توضیحات پیرامون نرم افزار و سایت تهیه شده توسط این شرکت پرداخت.
در بخش هایی از این نشست حضار سوالات خود مبنی بر چگونگی استفاده از اپلیکیشن را مطرح کردند.


برای حفظ جایگاه صنفی خود باید خود را با شرایط وفق دهیم/ ساری باید در مسیر تجارت الکترونیک پیشرو باشد


در حاشیه این نشست تخصصی سید مجتبی پیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مازندشورا گفت: حرکت در مسیر تجارت الکترونیک اجتناب ناپذیر است. در بسیاری از شهر های بزرگ این سایت ها فعالیت می کنند. ما نیز برای حفظ جایگاه صنفی خود باید خود را با شرایط وفق دهیم.
وی در ادامه افزود: شهر ساری با توجه به اینکه مرکز استان است، باید در این مسیر پیشرو باشد تا اینکه شهر های دیگر به تبعیت از ساری قدم در مسیر تجارت الکترونیک قدم بگذارند.
پیرزاده با اشاره به منافع مشترک میان اتحادیه مشاورین املاک و شرکت کلید گفت: به توافقات خوبی رسیده‌ایم و بسیار امیدواریم که دوستان از این طرح استقبال کنند.


 این اپلیکیشن موجب می شود تا مشاورین املاک بازار داغ تری داشته باشند/ از اجرای این طرح در شهر تهران پاسخ مثبت گرفتیم


همچنین در ادامه محمد دماوندی مدیرعامل شرکت گنجینه اطلاعات مسکن کلید با تشریح فعالیت‌های این شرکت مطرح کرد: نزدیک دوسال است که فعالیت های خود را در شهر ساری شروع کردیم  و در حال حاضر مدت شش‌ماه می‌باشد که با 18نیروی کار فعالیت فیزیکی را در ساری آغاز کرده‌ایم.
وی در ادامه گفت: اپلیکیشنی که طراحی شده است رونق را به بازار املاک شهر برمی‌گرداند. ما تا حدود زیادی امیدواریم که از این طرح استقبال شود. ما از اجرای این طرح در شهر تهران پاسخ مثبت گرفتیم و امیدواریم در ساری نیز بازخورد مثبت دریافت کنیم.
دماوندی با اشاره به اینکه این اپلیکیشن برای کل استان طراحی شده عنوان کرد: به علت اینکه ساری مرکز استان است تصمیم گرفتیم فعالیت های خود را از این شهر آغاز کنیم و به مرور به دیگر شهرها بپردازیم.


وی در پایان با اشاره همکاری با اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری گفت: پیرزاده انسان نوگرایی است. وی به این درک رسیده که اگر قشر مشاورین املاک می‌خواهند همچنان به فعالیت خود ادامه دهند و بازار پررونقی داشته باشند باید با تکنولوژی همراه شوند. بدون‌شک این اپلیکیشن نیز موجب می شود تا مشاورین املاک بازار داغ تری داشته باشند.

گزارش از سید محمدمهدی کیا


برچسب ها : #نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

*

*


X https://sport45.site/