مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38007 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 16:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

همگام با تکنولوژی روز؛

نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

اختصاصی مازندشورا: ظهر روز دوشنبه رئیس و اعضای اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری گرد هم آمدند.

اختصاصی مازندشورا: ظهر  روز دوشنبه رئیس و اعضای اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری گرد هم آمدند.
دستور کار این نشست که در باشگاه برق شهر ساری برگزار می شد، بررسی روند مکانیزه سازی مشاورین املاک شهر ساری بود.


اتحادیه مشاورین املاک مدتی است در نظر دارد برای فاصله گرفتن از بازار سنتی و حرکت همگام با پیشرفت تکنولوژی اقداماتی انجام دهد. پیگیری های این اتحادیه و همکاری با شرکت گنجینه اطلاعات مسکن کلید در نهایت منجر به تهیه اپلیکیشن اختصاصی مشاورین املاک و سایت ثبت اطلاعات مشتریان شده است.


در ابتدای این نشست سید مجتبی پیرزاده رئیس اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری ضمن بررسی برخی نکات مربوط به اعضای اتحادیه در خصوص مکانیزه کردن واحد های مشاور املاک شهر ساری عنوان کرد: آینده صنوف در تطبیق با تکنولوژی است. اگر در این مسیر قدم برداریم می توانیم در آینده نیز حرفی برای گفتن داشته باشیم،در غیر اینصورت از دور کنار خواهیم رفت.


در ادامه نشست محمد دماوندی رئیس شرکت گنجینه اطلاعات مسکن کلید، به ارائه برخی توضیحات پیرامون نرم افزار و سایت تهیه شده توسط این شرکت پرداخت.
در بخش هایی از این نشست حضار سوالات خود مبنی بر چگونگی استفاده از اپلیکیشن را مطرح کردند.


برای حفظ جایگاه صنفی خود باید خود را با شرایط وفق دهیم/ ساری باید در مسیر تجارت الکترونیک پیشرو باشد


در حاشیه این نشست تخصصی سید مجتبی پیرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار مازندشورا گفت: حرکت در مسیر تجارت الکترونیک اجتناب ناپذیر است. در بسیاری از شهر های بزرگ این سایت ها فعالیت می کنند. ما نیز برای حفظ جایگاه صنفی خود باید خود را با شرایط وفق دهیم.
وی در ادامه افزود: شهر ساری با توجه به اینکه مرکز استان است، باید در این مسیر پیشرو باشد تا اینکه شهر های دیگر به تبعیت از ساری قدم در مسیر تجارت الکترونیک قدم بگذارند.
پیرزاده با اشاره به منافع مشترک میان اتحادیه مشاورین املاک و شرکت کلید گفت: به توافقات خوبی رسیده‌ایم و بسیار امیدواریم که دوستان از این طرح استقبال کنند.


 این اپلیکیشن موجب می شود تا مشاورین املاک بازار داغ تری داشته باشند/ از اجرای این طرح در شهر تهران پاسخ مثبت گرفتیم


همچنین در ادامه محمد دماوندی مدیرعامل شرکت گنجینه اطلاعات مسکن کلید با تشریح فعالیت‌های این شرکت مطرح کرد: نزدیک دوسال است که فعالیت های خود را در شهر ساری شروع کردیم  و در حال حاضر مدت شش‌ماه می‌باشد که با 18نیروی کار فعالیت فیزیکی را در ساری آغاز کرده‌ایم.
وی در ادامه گفت: اپلیکیشنی که طراحی شده است رونق را به بازار املاک شهر برمی‌گرداند. ما تا حدود زیادی امیدواریم که از این طرح استقبال شود. ما از اجرای این طرح در شهر تهران پاسخ مثبت گرفتیم و امیدواریم در ساری نیز بازخورد مثبت دریافت کنیم.
دماوندی با اشاره به اینکه این اپلیکیشن برای کل استان طراحی شده عنوان کرد: به علت اینکه ساری مرکز استان است تصمیم گرفتیم فعالیت های خود را از این شهر آغاز کنیم و به مرور به دیگر شهرها بپردازیم.


وی در پایان با اشاره همکاری با اتحادیه مشاورین املاک شهرستان ساری گفت: پیرزاده انسان نوگرایی است. وی به این درک رسیده که اگر قشر مشاورین املاک می‌خواهند همچنان به فعالیت خود ادامه دهند و بازار پررونقی داشته باشند باید با تکنولوژی همراه شوند. بدون‌شک این اپلیکیشن نیز موجب می شود تا مشاورین املاک بازار داغ تری داشته باشند.

گزارش از سید محمدمهدی کیالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : نشست تخصصی مکانیزه‌س -

نظر شما در مورد : نشست تخصصی مکانیزه‌سازی مشاورین املاک شهرستان ساری برگزار شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*