مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38010 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 17:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فروریختن یک ساختمان 4 طبقه مسکونی در خیابان کمیل

مازندشورا: شهردارآنلاین: سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران گفت: بدلیل عملیات گودبرداری ضلع شرقی یک ساختمان مسکونی 4 طبقه قدیمی در خیابان کمیل و فرو ریخت آن، یک پیرزن 70 ساله در زیرآوار جان باخت.

مازندشورا:سید جلال ملکی افزود: ساعت 14:55 امروز حادثه فروریختن یک ساختمان مسکونی در خیابان کمیل بعد از جیحون به سامانه 125 اعلام و ماموران چند ایستگاه آتش نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
وی بیان کرد: همزمان با انجام عملیات گودبرداری در مجاورت یک ساختمان 4 طبقه مسکونی به یکباره ضلع شرقی این ساختمان 4 طبقه فرو ریخت.
ملکی ادامه داد: به گفته ساکنان این ساختمان به هنگام تخریب این ساختمان تنها یک پیرزن 70 ساله در زیرآوار محبوس شده بود که پس از عملیات جستجو آتش نشانان جسم بی جان این فرد را از زیرآوار خارج کردند.
وی خاطرنشان کرد: عملیات آوار برداری آتش نشانان به پایان رسیده و آتش نشانان پس از ایمن سازی لازم تا لحظاتی دیگر محل را ترک می کنند.
ملکی با بیان اینکه علت دقیق فرو ریختن این ساختمان قدیمی در دست بررسی کارشناسان قرار دارد گفت: بی احتیاطی و رعایت نکردن نکات ایمنی به هنگام گودبرداری می تواند از علت اصلی بروز تخریب این ساختمان باشد.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساختمان - نشانان - عملیات - مسکونی - تخریب - زیرآوار - هنگام - گودبرداری - حادثه - فروریختن - خیابان -

نظر شما در مورد : فروریختن یک ساختمان 4 طبقه مسکونی در خیابان کمیل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها