مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38014 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 17:20

چاپ به اشتراگ گذاشتن

گلایه مصدومان زلزله غرب از خدمات

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج گفت: مجروحانی که پس از زلزله غرب کشور به بیمارستان‌های کرج منتقل شده‌اند از روند خدمات رسانی گله‌مند بودند.

مازندشورا:عباس زارع در بیست و چهارمین جلسه شورای شهر کرج که چهارشنبه (24 آبان)، برگزار شد، افزود: مسئولین استان فقط با این مجروحان عکس گرفته‌اند، باید نسبت به آنها اقدمات انسانی‌تر شود. خوشبختانه شهرداری کرج در جهت اسکان همراهان آنان اقدام کرد ولی در کل این نشان می‌دهد که ما آمادگی لازم در قبال این چنین حوادث را نداریم.

وی در ادامه با بیان اینکه خوشحالم که کرج شهرداری مستقل و در راستای سیاست‌های شورای شهر دارد، گفت: یکی از وعده‌های اصلی شورای شهر پرداختن به سیستم حمل و نقل عمومی و به صورت ویژه مترو است؛ این یکی از سیاست‌های اصلی ماست و قطعا تصمیم ما این است که در این دوره محقق شود.
زارع افزود: بنابراین باید در کنار توجه به زمان و از دست ندادن وقت، تصمیم‌ها نیز اصولی و فاقد خطا باشد.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج ادامه داد: در چند سال گذشته تصمیم‌هایی که در خصوص مترو اتخاذ شده نادرست بوده و این باعث فرسایشی شدن پروژه شده است.
وی با بیان اینکه با رکن‌های مختلف پروژه اعم از پیمانکار، مشاور پیمانکار و کارفرما مذاکره کرده‌ام افزود: شهرداری با یک تحلیل حقوقی و مالی دقیق می‌تواند یک تصمیم درست، غیراحساسی و متناسب با یک سری شاخص‌های اصولی اتخاذ کند تا ما مطمئن شویم این پروژه شروع خواهد شد.
زارع با تاکید بر اینکه ابتکار عمل در خصوص مترو کرج نباید در دست یک رکن قرار گیرد بیان کرد: ما در شورا مداخله‌ای در مفاد نداریم و شهرداری در قبال مسئولیت خود کار اجرایی دارد بنابراین خواهش من این است که در این حوزه وقت گذاشته شود و یک گزارش شفاف به شورای شهر ارائه شود.
زارع از اهمیت زمان در مترو کرج گفت و اعلام کرد: اگر از امروز همه چیز خوب پیش رود تا سه سال دیگر می‌توانیم با دو ران قطار در خط دو مسافرگیری کنیم.
وی ادامه داد: پس از زمان منابع مالی نیز اهمیت زیادی دارد، بنابراین از هر فرصتی برای تامین مالی صحیح و قابل بازپرداخت باید استفاده کنیم.
رئیس کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج به لایحه انتشار 400 میلیارد تومان اوراق مشارکت اشاره و تصریح کرد: روند انتشار این اوراق هشت تا 9 ماه به طول خواهد انجامید بنابراین زمان زیادی می‌برد و لازم است این تکلیف بر عهده شهرداری گذاشته شود که فعالیت خود را قبل از انتشار اوراق مشارکت برای راه‌اندازی پروژه داشته باشد.
 


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شورای - شورای شهر - شهرداری - بنابراین - پروژه - انتشار - اوراق - ادامه - اینکه - افزود - گذاشته - اهمیت - زیادی - مشارکت - پیمانکار - برنامه - سیاست‌های - نداریم - تصمیم - اصولی - بودجه - کمیسیون - اتخاذ -

نظر شما در مورد : گلایه مصدومان زلزله غرب از خدمات

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*