مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38026 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 18:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

شهردار همدان به زودی انتخاب می‌شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: رئیس شورای اسلامی شهر همدان گفت:به دنبال شهرداری کارآمد توانمند و دارای کارنامه موفق برای همدان هستیم.

مازندشورا:ابراهیم مولوی رئیس شورای شهر همدان در صحن علنی شورای شهر همدان اظهار کرد: انصراف شهردار همدان به یکی از مباحث داغ در شهر همدان تبدیل شده است که توضیحات بسیاری در این زمینه روزهای گذشته ارائه شده است.

وی افزود: تمام مردم و بزرگان شهر همدان به دنبال بودند تا شهردار کارآمد، قوی، توانمند و دارای کارنامه موفق برای همدان انتخاب شود که در نهایت شورای شهر از بین 40 گزینه به حسین مرادی که سابقه شهرداری مناطق 4 و 22 تهران را برعهده داشت دست پیدا کرد.

رئیس شورای شهر همدان بیان کرد: با توجه به رأی 11 نفر از اعضای شورای شهر همدان به شهردار منتخب وی پرانگیزه آماده حضور در شهرداری همدان بود ولی پس از انتخاب، متوجه بروز بیماری در یکی از اعضای خانواده خود شد.

مولوی عنوان کرد: همین امر سبب شد تا وی صادقانه در شورای شهر همدان حاضر شده و اعلام کند امکان حضور در همدان و خدمت در شهرداری را نداشته باشد، از سوی دیگر اگر به وی بیش از حد اصرار می‌شد امروز شاهد فعالیت مثمر ثمری از سوی وی نبودیم چراکه تنها جسم شهردار در همدان بود و روح و روان وی پیش خانواده‌اش بود.

وی درباره انتخاب شهردار همدان نیز گفت: روزهای آینده گزینه‌هایی مورد بررسی قرار می‌گیرند و از بین این گزینه‌ها شهردار همدان معرفی می‌شود.

رئیس شورای شهر همدان با تاکید بر اینکه کسی خدمات شورای شهر همدان را مصادره به مطلوب نکند، اظهار کرد: نگاه مدیریت شهری اعم از شورای شهر و شهرداری همدان به پروژه‌های خیرساز حمایتی بوده و در این زمینه همراهی لازم وجود خواهد داشت.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : همدان - شورای - شورای شهر - شهردار - شهرداری - اعضای - اظهار - مولوی - زمینه - روزهای -

نظر شما در مورد : شهردار همدان به زودی انتخاب می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*