مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38029 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 18:46

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعلام برنامه های شهرداری مشهد در پایان صفر

مازندشورا: شهردارآنلاین: معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد با اشاره به اینکه برنامه های ستاد استقبال از روزهای پایانی ماه صفر با هماهنگی کلیه حوزه ها در ۱۱ سرفصل بوده، برنامه های شهرداری را در روزهای پایانی ماه صفر تشریح کرد.

مازندشورا:خلیل الله کاظمی معاون خدمات و محیط زیست شهری امروز(۲۴ آبان) در نشست خبری تشریح برنامه های شهرداری مشهد در ایام پایانی ماه صفر ضمن تسلیت به بازماندگان زلزله غرب کشور و با اشاره به اینکه برنامه های شهرداری برای ایام پایانی ماه صفر با هماهنگی کلیه حوزه ها در ۱۱ سرفصل ابلاغ شده است، گفت:اطلاع رسانی، تبلیغات محیطی، پاکسازی عمومی، طرح جهاد خدمت، ایستگاههای استقبال از زائرین، اسکان اضطراری و تمهیدات بازگشت زئرین به شهرها از برنامه های تدارک دیده شده شرداری است.

 

وی اظهار داشت: در حوزه اطلاع رسانی بالغ بر ۲۰۲ عدداز بیلبوردها و پل های عابر پیاده به مناسبت های روزهای پایانی ماه صفر اختصاص داده شده و بالغ بر ۵۸ بیلبور هم که در اختیار بخش خصوصی بوده با هماهنگی و تبلیغات بخش خصوصی موضوع مناسبت ها را اکران می کنند همچنین ۶ تابلوی ورودی در مبادی شهر که متعلق به کارخانجات بوده هم به موضوع مناسبت ها اختصاص داده شده است.

 

کاظمی با اشاره به اینکه ۹ نمایشگر در سطح شهر از ۱۷ آبان به موضوع دهه آخر صفر و شهادت امام رضا(علیه السلام) می پردازند، ادامه داد:بالغ بر ۳ هزار پرده آویز ستونی در نقاط مختلف شهر نصب شده و ۵۰ سازه و بنر مختلف در ۶ محل ورودی به شهر برای خیر مقدم به زائرین پیاده در نظر گرفته شده است.

 

معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد با اشاره به اینکه تبلیغاتی که امسال انجام شده با محور معرفت شناسی و سبک زندگی اسلامی است، گفت:۲۰ المان هشت پرچم در ۲ میدان شهر با مضامین روایات، ۳۵۰ داربست موقت در سطح شهر برای نصب بنرهای اطلاع رسانی از مراسم های عزاداری نصب شده است.

 

وی به آماده و نصب کردن ۱۶ سکو برای روشن کردن شمع در شام غریبان امام رضا(علیه السلام) اشاره کرد و افزود:پاکسازی محورها، توزیع کیسه زباله، استقرار حمام سیار، تامین آب شرب و غیر شرب، بکارگیری ۳۵ چشمه سرویس بهداشتی، تهیه ۱۰ هزار بطری آب معدنی و ۵۰۰ پتو بخشی از فعالیت های شهرداری مشهد در ایستگاههای استقبال از زائرین پیاده است.

 

کاظمی با بیان اینکه جهت تامین ایمنی خودروهای آتش نشانی در اطراف حرم مطهر و مبادی ورودی به مشهد مستقر می شوند، گفت:۲ پایگاه راهنمای زائر راه اندازی شده و ۶ هزار نفر از پرسنل خدمات شهری در این ایام بکارگیری می شوند همچنین در حوزه حمل و نقل خطوط بی آر تی با ۳۵۰ دستگاه اتوبوس تقویت خواهند شد و ۳۰ دستگاه اتوبوس هم در مسیر زائرین پیاده تردد خواهند کرد تا زائرینی که به هر دلیلی دیگر توان ادامه مسیر را ندارند به مشهد منتقل نمایند.

 

معاون خدمات و محیط زیست شهرداری مشهد با اشاره به اینکه ۶۰۰ دستگاه تاکسی و ون به صورت صلواتی زائران را در سطح شهر با محوریت حرم مطهر جابه جا می کنند، اظهار داشت:قطار شهری در ایام پایانی ماه صفر تا ساعت ۲۴ فعالیت خواهد کرد همچنین ۳ هزار پارکینگ هم در اطراف حرم مطهر تدارک دیده شده است.

 

وی مجموع اعتبارات پیش بینی شده در حوزه های مختلف برای ایام پایانی ماه صفر را یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: در حوزه اسکان ۳۵۰ مدرسه در اختیار جمعیت خدمتگزاران است و حسینه ها هم هیئت های مذهبی را با توجه به برنامه ریزی خود اسکان می دهد همچنین در صورت نیاز پیش بینی ۸ سالن برای موارد اضطراری شده است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - اینکه - اشاره - پایانی - برنامه - همچنین - زائرین - پیاده - خدمات - موضوع - اسکان - مختلف - رسانی - معاون - کاظمی - ورودی - اطلاع - مناسبت - دستگاه - ادامه - افزود - اطراف - اتوبوس - خواهند - السلام - فعالیت - بکارگیری - تامین - اظهار - ایستگاههای - پاکسازی - تبلیغات - هماهنگی - استقبال - اضطراری - خصوصی - اختیار - اختصاص - تدارک - مبادی -

نظر شما در مورد : اعلام برنامه های شهرداری مشهد در پایان صفر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*