مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 38033 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 24 آبان 1396 -ساعت : 18:57

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتقاد از اختصاص پاداش ۹۰۰ میلیون تومانی

مازندشورا: شهردارآنلاین: در جلسه شورای شهر کرج علاوه بر تصویب پرداخت کمک ۵۰۰ میلیون ریالی برای کمک به زلزله زدگان شهر کرمانشاه از اختصاص پاداش ۹۰۰ میلیون تومانی به مدیران شهرداری کرج انتقاد شد.

مازندشورا:بیست و چهارمین جلسه شورای اسلامی شهر کرج پیش از ظهر امروز چهارشنبه با حضور اعضای شورا و شهردارکرج  برگزارشد.

رئیس شورای شهر کرج با مخالفت در خصوص میزان حقوق و پاداش مدیران شهری که در صحن علنی مطرح شد اظهار کرد: با وجود اوضاع نامناسب مالی شهرداری به چه حسابی ۹۰۰ میلیون تومان پاداش به مدیران شهرداری باید پرداخت شود؟

وی افزود: به این دلیل همه اقشار از جمله استادان دانشگاه و کسبه قصد دارند شغل  خود را رها کنند و در شهرداری ها حضور داشته باشند.

سلیم نژاد رئیس کمسیون فرهنگی نیز در خصوص لایحه  ماده ۱۷ گفت: این لایحه مصوبه ای است که از طریق آن کمک هایی به قشر ضعیف پرداخت می شود و در مورد ورزشکارانی که فدراسیون دارند هزینه های پاداش را خود فدراسیون پرداخت می کنند.

وی در ادامه افزود:معاونت فرهنگی شهرداری با کمیسیون فرهنگی شورا تعامل ندارد، و این معاونت در زمینه کمک به نخبگان و مدال و آوران هماهنگی با کمیسیون فرهنگی داشته باشند.

 در ادامه لایحه دو فوریتی  در صحن علنی مطرح شد تا از محل اعتبار ماده ۱۶ شهرداری کرج علاوه بر ارسال ماشین الات و تجهیزات مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال کمک به زلزله زدگان شهر کرمانشاه اختصاص داده شود.

شهردار کرج در این خصوص گفت: در همان ساعات اولیه اعلام امادگی خودمان را به ستاد بحران اعلام کردیم و اقلام غیر نقدی جمع آوری شد اما تقاضا داریم تا کمک نقدی  به زلزله زدگان اختصاص یابد تا در جلسه علنی تصویب شود.

رئیس کمیسیون محیط زیست و سلامت با اشاره به اینکه در ازای دادن پاداش به مدیران شهردای مبلغ کمک به زلزله زدگان اضافه شود و این مبلغ در شان شورا شهر کرج نیست خواستار تجدید نظر در مبلغ اهدایی شد که مورد قبول شهردار واقع نشد.

این لایحه بعد از اتفاق نظر بین اعضای شورا به اتفاق ارا تصویب شد.

در پایان جلسه رئیس شورای شهر تصریح کرد: اعضای شورای شهر،  شهردار ومدیران شهرداری مبلغ یک میلیون تومان از هزینه شخصی خود به زلزله زدگان پرداخت کنند.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرداری - پاداش - پرداخت - زدگان - زلزله - فرهنگی - میلیون - شورای - اختصاص - کمیسیون - مدیران - شورای شهر - اعضای - اعلام - اتفاق - تصویب - شهردار - هزینه - افزود - تومان - دارند - باشند - فدراسیون - لایحه - معاونت -

نظر شما در مورد : انتقاد از اختصاص پاداش ۹۰۰ میلیون تومانی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها

تحقیق و تفحص

آیا مخالفین مهدی عبوری شانس بیشتری برای رای آوری در شورای پنجم ساری را دارند یا موافقین؟

یک شهروند : مخالفین عبوری

ساروی : طرفداران عبوری ( عملگرا ) پیروز انتخابات این دوره شورای ساری هستن.
مردم عبوری و گروه عملگرا را دوست دارند.

افشين : اميدواريم شايسته ترين ها بيان ، آقاي عبوري كار كرد و كارهاي خوبي هم انجام داده . آقاي عبوري تيم محترم شهرداري ، شوراي محترم به حال خيابون فراموش شده و پر رفت و امد فرهنگ رسيدگي كنيد به زيبا سازي و نورپردازيش . واقعا فرهنگ غمگين شده و حال و هواي قديمارو نداره

ساروی : مخالفین عبوری

Masoud neyestani : خير براي اينكه مخالفين كارنامه درخشاني در مديريت شهري ندارند

رضازاده : موافقین مهندس عبوری

احمدي : تا حدودي درسته محل زندگي ما تو خيابون سعدي حتي پياده رو و اسفالت خوب نداره در صورتي كه به كوچه پس كوچه هاي منطقه ٣ خيلي رسيدگي شد اما اميدوارم موافقين شهردار راي بيارن

سید : مخالفین موافق عبوری بدون دوربریای خائنش که هم به عبوری خیانت کردن هم به ساری

سید رضا : بابا این سوال اصلا جواب نمیخواد
برین از مردم کوچه بازار بپرسین میگن بهتون

جوانان ساروی : موافقین عبوری صدرصد پیروز انتخابات هستند.درود بر عبوری و یارانش

جوانان ساروی : موافقین عبوری صددرصد پیروز هستند.درود بر عبوری ویارانش

راهبندی : آقای عبوری و موافقینش در قلب مردم ساری بخصوص مردم قدر شناس راهبند جای دارند. عبوری و موافقین عبوری حمایت ، حمایت، حمایت
مردم همیشه در صحنه راهبند- ساری

مررم : فقط موافقین عبوری بزرگوار و عزیز دل مردم

مقداد : با بررسی می توان پی برد که رای آوردن موافقان عبوری دراین دوره کار بسیار سختی است . <br>چرا که دست مافیای قدرت برای شهروند فهیم ساروی رو شده . [....] در شهرداری ساری بیداد میکند . <br>مردم ساری این دفعه و در این دوره عقلایی رای خواهند داد <br>این دور برنده انتخابات متخصصان خواهند بود نـــــــــه وابستگان به جریانات <br>

محمد م : مردم با یاران شهردار هستند

ادامه مناظره...

*

*