مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3805 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نشست هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور 8 اردیبهشت برگزار می شود

مازندشورا:

معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور از برگزاری «نشست یک روزه هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور» در روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه در تهران خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور ، محسن کوشش تبار با بیان مطلب فوق گفت : توجه به توسعه گردشگری و حفظ میراث فرهنگی با رویکرد ایجاد درآمد پایدار برای مدیریت‌های محلی، از راهبردهای کلیدی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در سال جاری در راستای تحقق اصول و مبانی اقتصاد مقاومتی است.

وی افزود : با توجه به هماهنگی های به عمل آمده، به منظور تشریح ابعاد مختلف کاری این موضوع در عرصه مدیریت روستائئ و دهیاریها، در چارچوب یک اقدام مشترک «نشست یک روزه هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور» توسط سازمان میراث‌ فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور رییس، معاونین و مدیران‌کل ستادی و استانی سازمان مذکور و سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور، دهیاران روستاهای بهره‌مند از اعتبارات زیرساختی و تعدادی از دهیاران منتخب روستاهای هدف گردشگری برگزار می شود.

کوشش تبار اضافه کرد : این نشست در دو بخش هم اندیشی علمی ـ تخصصی و سخنرانی مسئولین و صاحب نظران از ساعت 9 الی 17 روز چهارشنبه هشتم اردیبهشت ماه در سالن اجتماعات سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برگزار می‌شود.


منبع : امور دهیاری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : گردشگری - روستاهای - دهیاری - دهیاران - شهرداری ها - شهرداری - فرهنگی - هم‌اندیشی - اردیبهشت - برگزار - صنایع - میراث - چهارشنبه -

نظر شما در مورد : نشست هم‌اندیشی دهیاران روستاهای هدف گردشگری کشور 8 اردیبهشت برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها