مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3809 -تاریخ انتشار : یکشنبه 06 تیر 1395 -ساعت : 09:59

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معاون امور دهیاری‌ها خبر داد : تعیین و ارتقای درجه 440 دهیاری استان زنجان

مازندشورا:

معاون امور دهیاری‌های سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از درجه‌بندی و ابلاغ درجه دهیاری‌های استان زنجان از سوی آقای مهندس خندان‌دل ریاست محترم سازمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور، محسن کوشش‌تبار ضمن اعلام این خبر افزود، در چهل و پنجمین جلسه‌ کمیسیون ملی تعیین درجه‌ی دهیاری‌ها‌ که در محل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزار شد، مدارک مربوط به تعیین و ارتقاء درجه‌ی دهیاری‌های استان زنجان بررسی و مورد ارزیابی قرار گرفت که از مجموع 443 دهیاری پیشنهاد شده، 440 دهیاری واجد شرایط شناخته شد که بر اساس آن درجه مربوط به 343 دهیاری تعیین و درجه مربوط به 97دهیاری ارتقاء یافت.

وی در ادامه افزود : دهیاری‌ها بر اساس سه شاخص وسعت، جمعیت و درآمد از یک تا 6 که در دستورالعمل نحوه درجه‌بندی دهیاری‌ها عنوان گردیده است، درجه بندی می‌گردند.

کوشش تبار در پایان افزود: تا به امروز 16693 دهیاری از مجموع 32349 دهیاری دارای مجوز درجه بندی شده اند و روند درجه بندی دهیاری ها در ماه های اخیر سرعت خوبی پیدا کرده است .

شایان ذکر است تعداد کل دهیاری‌های استان زنجان، 644دهیاری می‌باشد که از این تعداد تاکنون 506 دهیاری در دو مرحله در سال‌های 1387 (163 دهیاری) و سال جاری (343 دهیاری) تعیین درجه شده‌اند و همچنین 97 دهیاری نیز ارتقاء درجه داشته‌اند.


منبع : امور دهیاری های وزارت کشور


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دهیاری - دهیاری‌های - تعیین - استان - زنجان - ارتقاء - مربوط - دهیاری‌ها - افزود - تعداد - مجموع - شهرداری‌ها - معاون - درجه‌بندی - درجه‌ی -

نظر شما در مورد : معاون امور دهیاری‌ها خبر داد : تعیین و ارتقای درجه 440 دهیاری استان زنجان

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها